CZECH TRAVEL MARKET
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

MEZINÁRODNÍ KONTRAKTAČNÍ DEN CESTOVNÍHO RUCHU

Chraňte a udržujte své vlasy zdravé a krásné na slunci i u moře

Léto je za rohem a s ním i čas prosluněných chvil u moře. Mnozí z nás se už těší na dovolenou, kdy konečně opustí kancelářské židle a vydají se na tropické pláže. Tam nás čeká nejen relaxace, ale také plavání, šnorchlování, opalování, popíjení osvěžujících nápojů a vychutnávání výborného gelata. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, co tyto aktivity znamenají pro vaše vlasy?

 

 

2024-06-14 16:19:38 Více


Zlepšeme svět s My Aura a Compost Bag Company

Na shopex.cz nyní najdete nového prodejce, společnost My Aura. MyAura je strategickým partnerem známých firem jako Compost Bag Company, KlinMak , Gisowatt, LUX nebo Hizero. Jejich specializace zahrnuje výzkum, testování, výrobu privátních značek, logistiku a prodej prémiových, ekologicky šetrných produktů a služeb.

 

Naše ekologická řešení jsou ideální pro domácnosti, zahrádkáře, obce, hotely, zdravotnictví a mnoho dalších sektorů. Připojte se k našim klientům a pomozte chránit naši planetu před mikroplasty.

 

Navštivte náš marketplace shopex.cz a pomozte nám vytvořit lepší a čistší svět pro nás všechny. Těšíme se na vaši návštěvu! 

2024-05-29 16:07:42 Více


CZECH TRAVEL MARKET 2023 - závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva z mezinárodních kontraktačních dnů cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET 2023 ke stažení ZDE.

2024-05-28 13:27:44 Více


Wald Pharmaceuticals na shopex.cz: Spolupráce offline i online

S hrdostí oznamujeme naši novou spolupráci s Wald Pharmaceuticals, výrobci produktů Enzymel a Venzymel!

2024-05-15 15:52:47 Více


Po veletrzích nekončíme: Objevte s námi 'Můj Koberec' – Váš nový klíč k dokonalému domovu

Ačkoli veletržní sezona s akcemi For Interior a Design Shaker skončila, máme pro Vás ještě jeden skvělý tip na obohacení Vašeho interiéru!

 

Na shopex.cz jsme nadšeni, že i po konci veletržní sezony můžeme našim zákazníkům představit unikátní řadu produktů od našeho nového partnera – „Můj Koberec“. Tento významný dodavatel koberců nabízí širokou škálu řešení pro každý typ prostoru, od dětských pokojů, po kuchyně a koupelny, a dokonce nabízíme teď na jaře i tolik oblíbené dekorativní umělé trávníky.

 

Prozkoumejte naši nabídku na https://shopex.cz/mujkoberec-cz/ a vneste styl a komfort do každého kouta vašeho domova.

2024-04-30 11:09:19 Více


Start veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER a výhodné nabídky na shopex.cz

Ve čtvrtek odstartovala trojice významných veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER na PVA EXPO PRAHA. K těmto událostem přinášíme i exkluzivní online akce prostřednictvím našeho marketplace shopex.cz, kde najdete výrobky přímo od vystavovatelů s atraktivními slevami. Transformujte své domácí a pracovní prostředí do nejnovější trendů s produkty, které nabízíme za neodolatelné ceny.

2024-04-13 17:56:38 Více


Nová posila z budoucnosti

Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

2024-04-06 09:51:04 Více


Veletrh For Pets a neodolatelné slevy na shopex.cz

Milovníci zvířat, připravte se, máme pro vás totiž skvělé zprávy! Díky nadcházejícímu veletrhu For Pets, který se uskuteční v prostorách PVA EXPO PRAHA, jsme pro vás dohodli s našimi ceněnými partnery, Mopsy pro psy a COOL PET, akční nabídku produktů. Tato nabídka je šitá na míru pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupné produkty pro své chlupaté členy rodiny.

 

Mopsy pro psy, váš oblíbený zdroj pamlsků pro psy, přináší exkluzivní výběr sušených lahůdek. Těšit se můžete na jedinečné hovězí vazovice, chuťově bohatou vepřovou pánev, delikátní vepřovou lopatku a neodolatelné hovězí kosti vřetenní, které si vaši čtyřnozí přátelé zamilují. A to vše je nyní k dispozici se slevou až 33 %. Je to skvělá příležitost, jak dopřát svým psům to nejlepší, co trh nabízí, a zároveň ušetřit.

 

COOL PET rozšiřuje naši akční nabídku o škálu produktů pro psy i kočky.

2024-04-04 10:41:53 Více


VÝHODNĚ: cyklistické produkty z veletrhu FOR BIKES na shopex.cz

Jaro je tady, a s ním i jeden z největších svátků pro všechny fanoušky cyklistiky – veletrh For Bikes! Tento veletrh představuje jedinečnou příležitost setkat se s komunitou cyklistů, výrobců, a nadšenců do nejnovějších inovací v oblasti cyklistiky.

 

Na shopex.cz jsme tuto příležitost nevzali na lehkou váhu a připravili si pro Vás akci na kola, cyklodoplňky, přilby, tretry i oblečení. 

 

Naše spolupráce s předními značkami a neustálé hledání nejlepších nabídek znamená, že u nás najdete vše, co potřebujete pro vaše cyklistická dobrodružství. Produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na výstavišti PVA EXPO PRAHA a následně zakoupit z pohodlí vašeho domova online na shopex.cz.

2024-03-20 11:23:40 Více


Veletrh For Fishing na PVA EXPO PRAHA a rybářská výbava k zakoupení v akci na shopex.cz

Tento víkend se pro všechny milovníky rybolovu, ať už amatéry či profesionály, otevírají brány pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech - začal zde totiž oblíbený rybářský veletrh For Fishing, kde najdete to nejlepší z rybářského světa. Jako marketplace spojený s pražským výstavištěm v Letňanech jsme se rozhodli tuto příležitost oslavit velkolepě.

 

Ve spojení s našimi vystavovateli - Chyť a pusť a Splashbaits, jsme pro vás na shopex.cz spustili jedinečnou online promo akci, zahrnující široký výběr rybářských potřeb. Bez ohledu na to, zda jste na začátku své rybářské cesty nebo jste již zkušeným rybářem, v naší nabídce objevíte vše, co je potřebné pro vaše rybářské výpravy.

2024-02-27 08:59:44 Více


ZACHRAŇ SVŮJ VALENTÝN DÍKY NAŠIM VYSTAVOVATELŮM Z VELETRHU FOR BEAUTY

Nestíháte vyrobit valentýnku? Nevadí. Pořiďte si na tuto skvělou příležitost pravé šampaňské a zachraňte svůj Valentýn naší speciální valentýnskou nabídkou od partnerů z veletrhu FOR BEAUTY na shopex.cz.

2024-02-07 14:52:01 Více


Schminka, česká kosmetika z veletrhu FOR BEAUTY, k zakoupení na shopex.cz

S radostí Vám představujeme českou kosmetickou značku Schminka, partnera z veletrhu FOR BEAUTY, kterou

2024-01-15 15:11:59 Více


Kalendář akcí pro rok 2024

Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

2024-01-05 10:27:42 Více


PF 2024

2023-12-01 09:24:20 Více


Šťastné a bezstarostné Vánoce: Objevte naši rozmanitou nabídku dárků pro všechny!

Vánoce se neodmyslitelně blíží a utečou, než si to stačíme uvědomit. Abyste se vyvarovali stresu spojeného s nákupem vánočních dárků, máme pro vás dobrou zprávu. Připravili jsme pro vás vánoční stránku, kde si každý může vybrat ty nejkrásnější dárky pro své blízké. Do naší vánoční kampaně se zapojilo mnoho našich skvělých partnerů. Společně s nimi jsme připravili akční nabídku na širokou škálu dárků a produktů, které vám a vašim blízkým pomohou udělat Vánoce nezapomenutelnými.

2023-11-21 14:30:51 Více


REGISTRACE ODBORNÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ SPUŠTĚNA

Rádi bychom vás pozvali k návštěvě 6. ročníku mezinárodního kontraktačního dne cestovního ruchu, který se uskuteční v úterý 21. listopadu 2023 od 9.00 do 17.00 na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA!

 

Registrovat k návštěvě se můžete ZDE

 

2023-10-31 12:34:06 Více


PŘEDSTAVUJEME ÚČASTNÍKY CHORVATSKÉHO WORKSHOPU

Croatian National Tourist Board (Chorvatské turistické sdružení) vás srdečně zve na CHORVATSKÝ WORKSHOP konaný v rámci mezinárodního kontraktačního dne cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

Účastníci CHORVATSKÉHO WORKSHOPU:

2023-11-21 09:21:15 Více


PŘEDSTAVUJEME ÚČASTNÍKY SLOVENSKÉHO WORKSHOPU

Slovenské zastoupení pro turismus v ČR a národní centrála SLOVAKIA TRAVEL vás srdečně zvou na SLOVENSKÝ WORKSHOP21.11.2023 v 10:00 hod., který se uskuteční v rámci mezinárodního kontraktačního dne cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

Účastníci SLOVENSKÉHO WORKSHOPU:

2023-11-13 10:56:08 Více


PŘEDSTAVUJEME ÚČASTNÍKY MAĎARSKÉHO WORKSHOPU

Visit Hungary National Tourism Organisazion Nonprofit Ltd. (Maďarská turistická agentura) vás srdečně zve na MAĎARSKÝ WORKSHOP konaný v rámci mezinárodního kontraktačního dne cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

Účastníci MAĎARSKÉHO WORKSHOPU:

2023-11-06 13:39:16 Více


POZVÁNKA NA KONFERENCI "JAK POSTUPOVAT V KRITICKÝCH SITUACÍCH"

Asociace cestovních kanceláří ČR vás srdečně zve na konferenci ""JAK POSTUPOVAT V KRITICKÝCH SITUACÍCH" konanou v rámci mezinárodního kontraktačního dne cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

 

 

 

KONFERENCE "JAK POSTUPOVAT V KRITICKÝCH SITUACÍCH"
Termín: úterý 21. listopadu 2023
Čas: 15:00 - 17:00 hod.
Místo: Vstupní hala II, Konferenční sál č. 1 (plánek ZDE)
Pořadatel: Asociace cestovních kanceláří ČR
Kontakt: Martina Košlíková, martina.koslikova@ackkcr.cz
Web: www.ackcr.cz
Vstupné: na základě vstupenky na CZECH TRAVEL MARKET
(zdarma je vstup pro aktivní CK a CA - registrace odborných návštěvníků ZDE)
Registrace na konferenci: nutná ZDE

Pozvánka ke stažení ZDE.

2023-10-31 12:16:24 Více


POZVÁNKA NA CHORVATSKÝ WORKSHOP

Croatian National Tourist Board (Chorvatské turistické sdružení) vás srdečně zve na CHORVATSKÝ WORKSHOP konaný v rámci mezinárodního kontraktačního dne cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

 

 

CHORVATSKÝ WORKSHOP
Termín: úterý 21. listopadu 2023
Čas: 12:00 - 15:30 hod.
Místo: Vstupní hala I, 1. patro, Kongresový sál (plánek ZDE)
Pořadatel: Croatian National Tourist Board (Chorvatské turistické sdružení)
Kontakt: Natali Munitić, info@htz.cz, +420/ 773 433 466
Web: www.chorvatsko.hr
Vstupné: na základě vstupenky na CZECH TRAVEL MARKET
​(zdarma je vstup pro aktivní CK a CA - registrace odborných návštěvníků ZDE)
Registrace na workshop: doporučená na info@htz.cz
Pozvánka ke stažení ZDE.

Představení účastníků ZDE.

2023-10-31 12:03:26 Více


POZVÁNKA NA MAĎARSKÝ WORKSHOP

Visit Hungary National Tourism Organisazion Nonprofit Ltd. (Maďarská turistická agentura) vás srdečně zve na MAĎARSKÝ WORKSHOP konaný v rámci mezinárodního kontraktačního dne cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

MAĎARSKÝ WORKSHOP
Termín: úterý 21. listopadu 2023
Čas: 11:00 - 14:30 hod.
Místo: Vstupní hala I, 1. patro, Kongresový sál (plánek ZDE)
Pořadatel: Visit Hungary National Tourism Organisazion Nonprofit Ltd. (Maďarská turistická agentura)
Kontakt: Nikolicza Dorotka, dorotkanikolicza@gmail.com, +420/ 777 676 924
Web: www.visithungary.com
Vstupné: na základě vstupenky na CZECH TRAVEL MARKET
​(zdarma je vstup pro aktivní CK a CA - registrace odborných návštěvníků ZDE)
Registrace na workshop: nutná ZDE nebo na mojemadarsko@gmail.com
Pozvánka ke stažení ZDE.

 

Představení účastníků ZDE.

2023-10-31 11:58:25 Více


POZVÁNKA NA SLOVENSKÝ WORKSHOP

Slovenské zastoupení pro turismus v ČR a národní centrála SLOVAKIA TRAVEL vás srdečně zvou na SLOVENSKÝ WORKSHOP, který se uskuteční v rámci mezinárodního kontraktačního dne cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

SLOVENSKÝ WORKSHOP
Termín: úterý 21. listopadu 2023
Čas: 10:00 - 13:30 hod.
Místo: Vstupní hala I, přízemí, Konferenční sál č. 7 (plánek ZDE)
Pořadatel: Slovakia Travel – Zahraniční zastoupení cestovního ruchu SR
Kontakt: Ing. Marta Kučerová, office.cz@slovakia.travel, +420/ 776 765 477
Web: www.slovakia.travel
Vstupné: na základě vstupenky na CZECH TRAVEL MARKET
​(zdarma je vstup pro aktivní CK a CA - registrace odborných návštěvníků ZDE)
Registrace na workshop: nutná ZDE

Pozvánka ke stažení ZDE.

 

Představení účastníků ZDE.

 

2023-10-31 11:47:28 Více


CZECH TRAVEL MARKET 2022 - závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva z mezinárodních kontraktačních dnů cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET 2022 ke stažení ZDE.

2023-01-12 12:09:27 Více


Revoluční zubní kartáček Splash k vidění na veletrhu PRAGODENT a celoročně k zakoupení na shopex.cz

Dnes na výstavišti PVA EXPO PRAHA začíná mezinárodní dentální veletrh PRAGODENT, který otevírá možnosti a příležitosti všem zubním lékařům, stomatologickým ordinacím a laboratořím seznámit se s nejnovějšími trendy, vybavením a produkty, které hrají klíčovou roli v moderní stomatologii.

 

Jedním z vystavovatelů veletrhu PRAGODENT je společnost ProfiDENT a velice nás těší, že tento náš vystavovatel se stal zároveň novým prodejcem na našem marketplace shopex.cz. ProfiDENT, spol. s r.o., pod vedením zkušeného stomatologa MUDr. Josefa Šestáka, stojí za značkou Splash brush. Po 43 letech praxe v oboru stomatologie se tento zubní lékař rozhodl vytvořit revoluční zubní kartáček 21. století.

2023-10-12 16:48:59 Více


Pořiďte si ergonomickou zdravotní židli a výškově nastavitelný stůl a zlepšete svou produktivitu!

Společně s partnery sedetzdave.cz a DELSO INTERIÉRY z veletrhu FOR INTERIOR jsme si pro vás na našem marketplace shopex.cz připravili akci, která je zaměřena na všechny, kteří tráví mnoho hodin před svým počítačem. Tato akce se vztahuje na ergonomické zdravotní židle a výškově nastavitelné stoly, které si můžete přizpůsobit svým potřebám a vkusu. Vytvořte si pohodlnou a efektivní pracovnu ať už doma nebo ve vaší kanceláři. Vaše tělo vám za to poděkuje, a vy sami si oceníte pohodu při práci a nárůst vaší produktivity.

2023-09-14 21:42:01 Více


Akce na zábavné dětské školní pomůcky na shopex.cz

Na našem marketplace shopex.cz jsme připravili jedinečnou akci pro vás a vaše děti. Najdete u nás řadu zábavných školních pomůcek, které dětem nejen usnadní školní rok, ale také ho promění ve vzrušující dobrodružství! Školní rok může být pro děti výzvou, ale s našimi produkty se stane zábavou. Nabízíme rozsáhlý sortiment produktů, které pomáhají udržet děti organizované, kreativní a motivované během jejich vzdělávací cesty školním rokem.

V rámci naší aktuální akce můžete ušetřit 10 % na široké škále zábavných školních pomůcek, které pomáhají dětem nejen učit se, ale také se bavit.

2023-08-25 13:03:56 Více


Oficiálními vozy CZECH TRAVEL MARKET je značka FORD

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera akce CZECH TRAVEL MARKET, automobilky Ford

Řekněte si o nabídku jednoduše na http://bit.ly/nabidkaFord

 

2022-10-18 13:23:57 Více


Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem Exhibitors Network, International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, atd. které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Společnost ABF, a.s. prohlašuje, že společnost CS katalogy s.r.o. je jediným dodavatelem veletržního katalogu pro akci CZECH TRAVEL MARKET - má souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

2022-10-17 10:54:42 Více


Na SLOVENSKÝ WORKSHOP Vás zve SLOVAKIA TRAVEL

Slovenské zastoupení pro turismus v ČR a národní centrála SLOVAKIA TRAVEL vás srdečně zvou na SLOVENSKÝ WORKSHOP.

2022-10-13 17:14:20 Více


ADVENTURA 2023: TRAVEL & ACTIVE - PREZENTACE

Cestovní kancelář Adventura, založená již v roce 1990 nadšenými cestovateli a milovníky aktivního pobytu v přírodě, si pro návštěvníky mezinárodních kontraktačních dnů cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET připravila prezentaci:

 

 

ADVENTURA 2023: TRAVEL & ACTIVE

Prezentace nových poznávacích a aktivních zájezdů spojená s malou ochutnávkou

Termín: 11:30–13:00

Místo: Hala 3, nafukovací sál

Pořadatel: Adventura s.r.o.

Kontakt: Radka Podpěrová, radka.podperova@adventura.cz, +420/ 604 255 372

Web: www.adventura.cz

Vstupné: na základě vstupenky na CZECH TRAVEL MARKET

Registrace: není nutná

 

 

2022-10-13 10:54:20 Více


NĚMECKÝ WORKSHOP

Německá turistická centrála pro ČR Vás zve na německý workshop.

2022-10-10 16:05:42 Více


MAĎARSKÝ WORKSHOP

MAĎARSKÁ TURISTICKÁ AGENTURA si Vás dovoluje pozvat an prezentaci spojenou s workshopem.....

2022-10-11 13:09:33 Více


CHORVATSKÝ WORKSHOP

CHORVATSKÉ TURISTICKÉ SDRUŽENÍ vás srdečně zve na CHORVATSKÝ WORKSHOP.

2022-10-10 11:46:43 Více


ANGELA SHANLEY ASSOCIATES Ltd (ASA)

DMC service for Independent and Group travel across the UK, Ireland, France and selected European destinations.

2022-09-29 15:13:15 Více


MJUS RESORT & THERMAL PARK

ZAPOMEŇTE NA OKOLNÍ SVĚT a užijte si Mjus Resort & Thermal Park,  malý kout světa plný krásy.

2022-09-29 13:50:31 Více


SLOVENSKÝ WORKSHOP

Slovenské zastoupení pro turismus v ČR a národní centrála SLOVAKIA TRAVEL vás srdečně zvou na SLOVENSKÝ WORKSHOP.

2022-10-06 10:06:55 Více


ACK ČR zve: panelová diskuze s Klárou Dvořákovou - TOP 15 otázek k letošní sezoně

V rámci mezinárodních kontraktačních dnů CZECH TRAVEL MARKET 2022 si nenechte ujít na panelovou diskuzi s Klárou Dvořákovou a Michalem Veberem k letošní sezoně z právního pohledu. Pozvánka ZDE.

 

Během akce proběhne i slavnostní uvedení knihy Cestovní právo od autorek Kláry Dvořákové a Renaty Králové, a to včetně soutěže o tři výtisky této knihy.

 

Registrace na panelovou diskusi probíhá ZDE.

 

Nutná je i registrace na CZECH TRAVEL MARKET 2022 (zdarma je vstup pro aktivní CK a CA):

Registrace českých subjektů ZDE.

Registrace zahraničních subjektů ZDE.

2022-09-16 10:17:20 Více


CS katalogy - dodavatel veletržního katalogu pro CZECH TRAVEL MARKET

Společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že společnost CS katalogy je jediným dodavatelem veletržního katalogu pro CZECH TRAVEL MARKET - má souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a.s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

2022-08-31 15:08:44 Více


CTM 2022 s podporou Prahy

Projekt mezinárodních kontraktačních dnů cestovního ruchu, CZECH TRAVEL MARKET 2022, je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy.

2022-06-30 10:30:37 Více


Přihlašujte se na 5. ročník mezinárodních kontraktačních dnů CTM 2022

Již nyní je možné se přihlásit na další ročník mezinárodních kontraktačních dnů cestovního ruchu a zařadit se tam mezi vystavovatele.


CZECH TRAVEL MARKET je informační, nákupní a prodejní příležitostí pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další subjekty.

Využijte výhodnějších přihlašovacích cen! Při přihlášení do 30. 6. 2022 je cena stolového modulu zvýhodněna pro všechny subjekty a pro členy ACK ČR i AČCKA ještě o něco více. Také si již nyní můžete objednat workshop či prezentaci.

Kompletní přihláškové formuláře naleznete v sekci Pro vystavovatele. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat realizační tým.

 

2020-06-24 13:40:46 Více


CZECH TRAVEL MARKET 2019 - závěrečná zpráva

Závěrečná zpráva z mezinárodního odborného kontraktačního veletrhu cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET 2019 ke stažení ZDE.

2020-06-25 13:45:07 Více


Na veletrh již bez certifikátu!

Důležitá změna!! Veletrhy jsou nyní přístupné bez prokazování bezinfekčnosti týkající se koronaviru. Tento krok znamená mnohem větší komfort jak pro naše návštěvníky, tak vystavovatele. Zároveň věříme, že je to signál oznamující blížící se konec koronavirové pandemie, na který všichni netrpělivě čekáme. 

2022-02-10 14:21:04 Více


CTM 2021 - oznámení o nekonání veletrhu

S politováním jsme nuceni Vás informovat, že po důkladném zvážení všech pro a proti, jsme se s ACK ČR, partnerem veletrhu, dohodli na nekonání veletrhu CZECH TRAVEL MARKET 2021 (viz společný dopis v příloze).

Věřte, že nás to upřímně mrzí a na osobní setkání jsme se těšili stejně jako vy.

Pevně věříme, že se situace v dohledné době začne zlepšovat a budeme se moci potkat na jubilejním 30. ročníku HOLIDAY WORLD & REGION WORLD, který je naplánován na 18. – 20. 3. 2022.

Děkujeme za pochopení a přejeme hlavně hodně zdraví!

2021-11-26 12:11:26 Více


Hotel Karos Spa **** vás očekává

Hotel Karos Spa **** vás očekává

- s obrovským vodním rájem se 7 bazény

- s vlastní termální vodou

- s tradičními léčebnými procedurami pro nemoce pohybového ústrojí

 

Věříme v sílu léčení v relaxačním zeleném prostředí.

2021-11-26 08:49:03 Více


MALADINOVO ...nový rezort v samom centre Liptova na brehu Liptovskej Mary

MALADINOVO

...nový rezort v samom centre Liptova na brehu Liptovskej Mary.

 

2021-11-26 08:44:01 Více


Druhé největší maďarské město DEBRECÍN

Debrecín se nachází dvě hodiny jízdy východně od Budapešti a je druhým největším městem v Maďarsku s 210 000 obyvateli. Je to nejen ideální výchozí bod pro objevování tohoto regionu, ale také vysoce doporučený cíl pro ty, kteří hledají historické město bez nepříjemností, hluku a stresu. Debrecín je plný krásných budov, krásných příkladů maďarské architektury, dokonale zachovaných ulic a náměstí posetých kavárnami, restauracemi a obchody, díky nimž je toto město krásným místem k návštěvě. Zde je několik nápadů na „musíte vidět a udělat“. 

2021-11-25 15:01:47 Více


Hotel Thermalpark***

Hotel Thermalpark***

Hotel Thermalpark*** sa nachádza priamo v hlavnej budove rekreačného komplexu Thermalpark DS, odkiaľ hostí delí od bazénov, masážneho centra a saunového sveta iba pár krokov.

2021-11-25 14:48:16 Více


Kúpele Brusno - Je čas na znovuzrodenie tela i duše..

Kúpele Brusno - Je čas na znovuzrodenie tela i duše..

 

VITAJTE VO SVETE POKOJA A RELAXÁCIE PRIAMO V SRDCI SLOVENSKA. PRÍRODNÁ LIEČIVÁ VODA, NERUŠENÉ TICHO, VZDUCH PRESÝTENÝ VÔŇOU IHLIČIA A ÚCHVATNÉ SCENÉRIE NÍZKYCH TATIER – TO JE JEDINEČNÁ PRÍLEŽITOSŤ REŠTARTOVAŤ TELO A DUŠU

2021-11-25 14:39:32 Více


Demänová Rezort

Demänová Rezort


 

Kopec zážitkov priamo pod horami.


 

Demänová Rezort ponúka jedinečné pobyty pre rodiny, páry a väčšie skupiny v ekologických apartmánoch či chatkách. Pri ubytovaní to však nekončí. Každý hosť má v cene aj wellness, fitness, vstup do Funcentra s unikátnym 3D bludiskom, cez leto Aquacenter a cez zimu Ski centrum.


 

Sme ako dedinka v dedine - všetko sa nachádza v pešej dostupnosti do 10 minút. V rezorte nájdete aj reštauráciu PINUS s terasou pri bio jazierku či obchod s tradičnými potravinami Kriváň.

2021-11-23 17:23:58 Více


5 dôvodov prečo prísť k nám

 

1. Unikátna termálna voda

Kúpele Trenčianske Teplice, a.s. majú k dispozícii 6 prírodných liečivých zdrojov, ktoré sa využívajú na vonkajšiu a vnútornú balneoterapiu. Sírne termálne liečivé pramene majú podobné chemické zloženie, líšia sa len teplotou vody.

Liečivá voda na kúpeľ v bazénoch a vaniach má optimálnu balneologickú teplotu, ktorá sa pohybuje od 35,5°C do 39°C, čo umožňuje jej priame použitie bez potreby ohrievania, alebo ochladzovania. Termálny kúpeľ je preto neoddeliteľnou súčasťou každého nášho pobytu.

2021-11-23 16:56:26 Více


BOUNCE PARK 17

BOUNCE PARK 17 je najväčší športovo – zábavný park (areál) na Slovensku. PARK sa nachádza na Sládkovičovej ulici  č.1432/35 v Banskej Bystrici  (Vedľa Bystrického pivovaru URPINER).

 

Hlavnou myšlienkou BOUNCE PARKU 17 je „inšpirovať pohybom a baviť sa“... tráviť voľný čas na príjemnom mieste, kde pod jednou strechou nájdu návštevníci, deti, dospelí, teenageri, rodičia, skupiny, jednotlivci a rodiny, ubytovaní hostia v regióne veľa zaujímavých športovo - zábavných atrakcií.

2021-11-23 16:46:48 Více


Historický klenot Pécs

Pécs, páté největší město v Maďarsku nedaleko jižní hranice s Chorvatskem, je skutečným malým klenotem. Regionální metropole je považována za nejmalebnější město v jižní části země.

Historické staré město Pécse má nejbohatší soupis památek z římských dob v celé střední Evropě, a proto bylo v roce 2000 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Region však nabízí mnohem více:

- Vynikající vinařská a gastronomická nabídka (vinná stezka Villány-Siklós),

- téměř 200 let staré, celoevropsky proslulé lázně Harkány

- téměř 50 000 ha rozlohy národního parku Dunaj-Drava.

2021-11-23 16:21:33 Více


Tatry Mountain Resorts

Spoločnosť Tatry Mountain Resorts je lídrom v poskytovaní služieb v oblasti cestovného ruchu a pôsobí v 4 krajinách: Slovensko, Česko, Poľsko a Rakúsko.

 

V portfóliu sa nachádza 20 hotelov a ubytovacích zariadení, 10 horských / lyžiarskych stredísk, 2 vodné parky, 2 golfové rezorty, 1 zábavný park a množstvo doplnkových atrakcií a služieb. Hotely, apartmánové domy a luxusné chalety s celkovou kapacitou viac ako 3000 lôžok sú situované v SR, ČR a PL. Zabezpečíme komplexné služby pre individuálnu klientelu, športové kluby, firemné alebo teambuildingové akcie.

2021-11-23 09:33:06 Více


HEPEX Cestovná agentúra

Cestovná agentúra Hepex Komárno pomáha turistom nájsť a zabezpečiť si ubytovanie s kompletnými službami na Slovensku a v Maďarsku.

 

Možností vybrať si ubytovanie je pri ceste na dovolenku celá rada. Ako ale v množstve ponúk nájsť presne tú, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám? Turistom, ktorí sa rozhodli vyraziť na Slovensko, pomáha pri výbere miesta na dovolenku už od roku 1992 cestovná agentúra Hepex. Mapuje totiž ubytovacie kapacity a prináša zaujímavé informácie, kam v okolí vyraziť. Od roku 1999 svoju ponuku rozšírila aj na ubytovanie v Maďarsku, a na veľtrhu Czech Travel Market v Prahe predstaví niektoré novinky, ale hlavne známe i menej známe kúpeľné mestá Maďarska.

2021-11-19 13:34:45 Více


NOVÁ PRAVIDLA PRO VSTUP NÁVŠTĚVNÍKA NA VELETRH: Kdo může přijít do Letňan?

Po nejnovějším zpřísnění pravidel pro účast na hromadných akcích se rozhodnutím Vlády ČR od 22. listopadu 2021 mění také podmínky pro vstup na veletrhy společnosti ABF.

 

Kdo se může účastnit veletrhu, aby na něm bylo pro všechny bezpečně?

 

Návštěvníci starší 12 let se musí prokázat buď potvrzením o dokončeném očkování, to je platné nejdříve 14 dní po finální dávce vakcíny, nebo potvrzením o prodělání nemoci COVID -19 ne starším 180 dní.

 

Výjimkou z výše uvedeného jsou návštěvníci ve věku 12 až 18 let, osoby s nedokončeným očkováním a lidé, kteří nemohou ze zdravotních důvodů očkování absolvovat (nutné potvrzení od lékaře). Tyto osoby se však musí při vstupu na výstaviště prokázat negativním PCR testem ne starším 72 hodin.

 

Od 22. 11. již nebudou uznávány antigenní testy a samotesty mimo výše zmíněné výjimky. Po vstupu na veletrh je také nutné dodržovat stávající pravidla: ve všech vnitřních a venkovních prostorách areálu musí mít lidé starší 12 let zakryté dýchací cesty respirátorem nebo obdobným prostředkem, udržovat rozestupy alespoň 1,5 metru s výjimkou členů jedné domácnosti a dezinfikovat si ruce.

 

Děkujeme za dodržování pravidel a těšíme se na setkání s Vámi na veletrzích v PVA EXPO PRAHA.

2021-11-23 13:16:31 Více


Lázeňské město Piešťany

Svetoznáme kúpeľné mesto PIEŠŤANY preslávil výskyt liečivej geotermálnej vody a sírneho bahna s mimoriadnym liečivým účinkom na zápalové ochorenia. Mesto ponúka svojim hosťom okrem zdravia a odpočinku aj bohatý kultúrny život a pestré športové vyžitie.

Dobrá dopravná dostupnosť mesta PIEŠŤANY vďaka jeho polohe na spojnici medzinárodných dopravných ťahov, unikátne liečivé bahno, bohatý kultúrny život ako aj vodná nádrž Sĺňava vytvárajú výborné predpoklady pre strávenie príjemnej dovolenky. 

Oblastná organizácia cestovného ruchu Rezort Piešťany spája subjekty cestovného ruchu v piešťanskom regióne – kúpele, mesto, hotely, reštaurácie, obce. V partnerstve sú všetci členovia silnejší, než by boli samostatne. Spoločný postup umožňuje propagovať celý región ako jednu destináciu, čo je dôležité pre cestovný ruch, a tým aj pre rozvoj regiónu.

2021-11-18 10:40:17 Více


MALADINOVO

MALADINOVO

 

Sme novým rezortom v samom centre Liptova na brehu Liptovskej Mary. Unikátny koncept ubytovania v siedmych apartmánových domoch s deväťdesiatimi modernými a plne vybavenými apartmánmi kombinujeme s vyšperkovanými službami pre malých aj veľkých.

 

V Maladinove môžete zabudnúť na čas. Potrebujete jedine tých, s ktorými sa chystáte zažiť nové príbehy. 

Je len na vás, aký kúsok Liptova zažijete dnes. Vyberiete si oázu pokoja a vydáte sa na potulky liptovskou prírodou? Alebo strávite ráno v posteli, na obed si dáte pivný kúpeľ a na večeru zážitok v Bernard Pube Maladinovo? 

Odneste si od nás váš osobný príbeh plný emócií z brehu Liptovskej Mary, ktorý budete chcieť zažiť znova.


 

2021-11-16 15:59:25 Více


Slovenský workshop na CTM 2021

Slovenský workshop na CTM 2021
30.11.2021, 9:00 hod. Kongresový sál ve Vstupní hale II

Slovenské zastoupení cestovního ruchu v Praze a národní centrála Slovakia Travel vás srdečně zvou na pracovní setkání  s klíčovými hráči slovenského turizmu, na Slovenský workshop, v úterý 30. 11. 2021 od 9:00hod. Po krátkém úvodě bude mít každý návštěvník  prostor pro bilaterální rozhovory se slovenskými partnery až do 13:00 hod.
Ranní káva, občerstvení a lunch budou k dispozici.
 
2021-11-16 15:54:38 Více


DOVOLENÁ SNŮ na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET

Jste cestovní agentura?
Využijte možnosti navázat spolupráci s cestovní kanceláří DOVOLENÁ SNŮ - specialistou na exotické destinace

www.dovolenasnu.cz

2021-11-11 14:07:21 Více


Německý workshop na CTM

Německá turistická centrála Vás zve na workshop s pěti partnery z Braniborska a Saska, který se bude konat v úterý 30.11. od 12hod. Najdete nás v Konferenčním sále č. 4 ve Vstupní hale II. Workshop zahájíme krátkou prezentací v pravé poledne, a poté budete mít prostor pro bilaterální rozhovory až do 16hod. Občerstvení zajištěno!

Těšíme se na Vás a v případě dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech.

2021-11-16 10:20:04 Více


Maďarský workshop v rámci CTM

Zveme Vás na maďarský workshop, který se uskuteční 30.11. ve 13,00 hod. v Kongresovém sále Vstupní haly II.

 

Maďarská agentura pro cestovní ruch (HTA) rozšiřuje svou činnost v oblasti rozvoje mezinárodního obchodu s cílem zajistit Maďarsku jako destinaci silnou pozici na mezinárodním trhu.

Na mezinárodní úrovni pracujeme na propagaci Maďarska jako pestré, živé a bezpečné cestovní destinace, abychom Vám a Vašim firmám poskytli příležitost objevit vše, co Maďarsko nabízí. Především nás však zásadně motivuje touha sdílet naši vášeň pro Maďarsko. Rádi bychom prostřednictvím cestovního ruchu a pohostinství vyprávěli živý příběh této nádherné země a zároveň přispěli k budoucnosti a růstu Maďarska prostřednictvím rozvoje cestovního ruchu.
 

2021-11-16 10:21:51 Více


Přednáška: "Jak právně připravit CK na cestování za časů COVID-19?"

Obsahem přednášky, kterou si pro zájemce připravila ACK ČR se svým partnerem Holubová advokáti s.r.o., budou odpovědi na otázky:

  • Jakou právní lekci přinesl COVID-19?
  • Jak upravit nabídku, smlouvu, další dokumenty a komunikaci s klienty, aby byla cestovní kancelář chráněna při změnách v podmínkách cestování?
  • Jak naložit s neočkovanými klienty?
  • Kdy vracet a kdy nevracet klientům peníze?
  • Jak nastavit cenovou politiku?

Na výše uvedené a další dotazy odpoví Klára Dvořáková, partnerka Holubová advokáti s.r.o, specializovaná na právo v cestovním ruchu. Upozorní také na některé legislativní změny účinné od roku 2022.

Pro členy ACK ČR je účast zdarma, pro ostatní je účast zpoplatněna (členové AČCKA a subjekty vystavující na veletrhu 450 Kč bez DPH, nečlen a ostatní subjekty 850 Kč bez DPH).

Pro více informací lze kontaktovat Mgr. Martinu Košlíkovou z ACK ČR (martina.koslikova@ackcr.cz).

Registrace na přednášku, která se uskuteční ve středu 1.12.2021 od 12:30 hod. v konferenčním sále č. 1 ve Vstupní hale I je možná ZDE. Srdečně zveme!

2021-11-01 13:51:45 Více


Zarezervujte si své místo na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET včas

Přihlášky k aktivní účasti na veletrhu CZECH TRAVEL MARKETjsou nyní v plném proudu. Chcete se také přihlásit a nepropásnout šanci aktivní účasti na nejprestižnější B2B akci cestovního ruchu letošního roku? Již nyní je na veletrh přihlášena řada vystavovatelů mezi nimiž jsou např.: 1. Distribuční společnost s.r.o.101 Cestovní kancelář Zemek, s.r.o.AMERICA TOURS, v.o.s.ANCHOICE CZ s.r.o.COT group s.r.o., Darkmay s.r.o. (CeSYS - systém pro prodej a vyhledávání zájezdů), Delfín travel s.r.o.FORD MOTOR COMPANY, s. r. o.GARGANO CK s.r.o.Chorvatské turistické sdružení, IC Travel Group s.r.o. (ricniplavby.eu)Liberecký krajMAGICWARE, společnost s ručením omezeným, Mgr. Vladimíra Kuželová - ANDANTE CKMoravian-Silesian Tourism, s.r.o.SIAM TRAVEL INTERNATIONAL s.r.o., Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnikT.B.O. Travel srl a další.. Neváhejte si své místo rezervovat ještě dnes, kdy končí cenově zvýhodněná uzávěrka přihlášek. Přihláška ke stažení zde.

 

 

2021-09-15 12:05:56 Více


Veletrhy se chystají. Dobré zprávy pro vystavovatele i návštěvníky!

Výstavy a veletrhy zažily zcela mimořádný rok, kdy byly mezi prvními zcela uzavřeny a platila pro ně nejpřísnější pravidla, když došlo na krátké a částečné uvolnění. Současné oslabování epidemie koronaviru v Česku s sebou v posledních týdnech přineslo také zprávy o postupném otevírání segmentů ekonomiky, sportu nebo společenského života. A první dobré zprávy se týkají už také veletržnictví. 

 

Dneškem končí plošný zákaz konání veletrhů a v platnost vstupují první regulace, za kterých je možné výstavy a veletrhy pořádat. Zatím se jedná o omezení přítomnosti jednoho návštěvníka na 15 m2 vnitřní plochy, ale i to je dobrý signál a vzpruha pro všechny, kdo se na přípravě letošních akcí podílejí. "Veletrhy se připravují dlouhé měsíce dopředu," říká výkonný ředitel ABF Martin František Přívětivý a dodává: "Výstavy letos odstartuje automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA  27. srpna. Věříme, že tou dobou bude situace kolem koronaviru ještě výrazně lepší než dnes a že znovu přivítáme spokojené návštěvníky v bezpečném prostředí výstaviště PVA EXPO PRAHA." Podobně optimistické jsou také firmy, které v Letňanech tradičně vystavují. Veletrh jako klíčové místo pro setkávání, navazování kontaktů a rozjednávání obchodů chybí většině z nich.

 

Kalendář všech veletržních akcí na letňanském výstavišti včetně kontraktačního podzimního veletrhu CZECH TRAVEL MARKET ke shlédnutí zde.

 

A na závěr ještě jedna kulturní pozvánka na léto, kdy výstaviště PVA EXPO PRAHA bude znovu hostit sérii koncertů PRAGUE KEMP LETŇANY a premiérově také muzikálová představení Hudebního divadla Karlín pod širým nebem. Aby vám čekání rychleji uběhlo, máme pro vás videoklip z dílny @vaclavnoidbarta_official a ParanoidStudio.

2021-05-21 11:49:02 Více


PF 2021

2020-12-16 12:48:23 Více


NAKUPTE NA SVÁTKY NA ON-LINE VELETRHU

Oblíbený veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY v Letňanech v letošním roce sice ustoupil koronavirové epidemii, ale dárky pro rodinu a své nejbližší bude možné pořídit si prostřednictvím projektu Virtuální vánoční dny 2020, který nabídne produkty tradičních vystavovatelů pomocí internetu.

Online verze veletrhu nazvaná Virtuální vánoční prodejní trh 2020 vychází vstříc zákazníkům, kteří si každoročně chtějí nakoupit dárky na jednom místě. Současně podporuje české výrobce, řemeslníky, designery a dodavatele vánočního zboží.

Jak na virtuálním trhu nakupovat? Internetový portál https://virtualni.vanocnidny.cz/ nabízí produkty ve virtuálním tržišti, které se člení na Fashion zónu s módou a módními doplňky od mladých designerů, Česky jarmark s ručně vyráběnými výrobky, Vánoční hody pro milovníky klasické sváteční i netradiční gastronomie a na Vánoční trh s pestrou nabídkou zboží všech kategorii. Stačí si na webu zvolit oblíbenou firmu a vybrané zboží přidat do košíku, nebo si můžete zboží nechat přivést na výstaviště v Letňanech.

PŘEJEME POHODLNÉ A BEZPEČNÉ NAKUPOVÁNÍ.

2020-11-27 13:26:39 Více


Veletrh CZECH TRAVEL MARKET se v termínu 24. – 25. 11. 2020 NEKONÁ

S ohledem na aktuální situaci oznamujeme, že veletrh CZECH TRAVEL MARKET, původně plánovaný na 24. – 25. 11. 2020,  se nekoná.

„Vzhledem k nepříznivému vývoji koronavirové epidemie v ČR se veletrh CZECH TRAVEL MARKET přesouvá na termín

2020-10-23 13:12:48 Více


Podporujeme cestovní ruch: Veletrh CZECH TRAVEL MARKET pokračuje v přípravách

Listopadové a prosincové akce z veletržního kalendáře PVA EXPO PRAHA pokračují v přípravách. Mezi nimi i kontraktační veletrh cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET. Představí novinky a trendy z oboru ve dnech 24. a 25. listopadu 2020. Na letňanském výstavišti se sejdou nejvýznamnější cestovní kanceláře, agentury, dopravci, hoteliéři nebo poskytovatelé služeb a další.

2020-10-12 12:02:28 Více


e-SALON a další podzimní veletrhy POKRAČUJÍ v přípravách

Přestože aktuální situace v České republice zasáhla do říjnového kalendáře veletrhů v PVA EXPO PRAHA, listopadové a prosincové akce intenzivně pokračují v přípravách na své konání podle plánu. Na které veletrhy se můžete těšit?

2020-10-07 12:29:50 Více


IC travel group představí na veletrhu dvě ze svých celkem 4 divizí

 

IC Travel Group je česká, multibrandová cestovní kancelář. Obchod, marketing a prodej v jednotlivých oblastech cestovního průmyslu zastřešují samostatně organizované divize podnikající pod vlastními obchodními značkami. Korporátním i retailovým klientům tak poskytují citlivě a ojediněle vyvinuté produkty, osobní péči od počátku cesty až po návrat domů a bezpečnostní servis po celou dobu trvání pracovní nebo volnočasové cesty.


Na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET představí dvě ze svých čtyř divizí:


Říční plavby německé lodní společnosti A-ROSA plující po Dunaji, Rýnu, Mosele, Rhôně, Saôně, Seině a Douru poskytují výjimečnost, exkluzivitu a špičkovou kvalitu servisu posádky a hotelového managementu na 5* lodích. Více viz www.ricniplavby.eu.

Prodej individuálních a skupinových letenek, ubytování a transferu pro cestovní kanceláře. Refundace letenek a řízení rizik na cestách. Více viz www.uniglobeictravel.cz.

 

2020-10-01 15:04:33 Více


Ministerstvo zdravotnictví ČR potvrdilo: Veletrhy jsou bezpečné a pokračují

V souvislosti s aktuálním vývojem epidemiologické situace v ČR dnes přistoupilo Ministerstvo zdravotnictví k dalším protiepidemickým opatřením. Ta se však týkají především stravovacích zařízení a sportovních akcí. Výstavy a veletrhy nepředstavují zvýšené epidemiologické riziko a jejich konání pokračuje.

2020-09-23 20:47:09 Více


Ministerstvo zdravotnictví ČR: Veletrhy běží dál!

Přestože ve středu 16. září oznámilo ministerstvo zdravotnictví zavedení zpřísňujících protiepidemických opatření, veletrhy zůstávají v nastaveném režimu a podzimní veletržní sezóna v Letňanech pokračuje podle plánu. Jak ukázaly již realizované akce AUTOSHOW PRAHA, FOR PETS a FOR DECOR & HOME, na výstavišti PVA EXPO PRAHA se úspěšně podařilo nastavit zdravotně-organizační opatření, která maximálně zajišťují bezpečnost a komfort návštěvníků a vystavovatelů.

2020-09-17 09:11:18 Více


AUTOSHOW úspěšně prověřila připravenost veletrhů v PVA EXPO PRAHA

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA byla prvním a také úspěšným bodem veletržní sezóny letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Premiérová událost podzimu prověřila nově nastavená organizační a zdravotnická pravidla na výstavišti a ukázala, že je možné zajistit plynulý a bezpečný průběh akcí i s potřebnými opatřeními. Ve dnech 28. až 30. srpna vzbudila AUTOSHOW PRAHA velký zájem veřejnosti a během tří dnů ji navštívily tisíce lidí.

2020-09-02 10:31:47 Více


BEZPEČNĚ NA VELETRHU

2020-08-24 08:41:54 Více
následující
Sociální sítě