CZECH TRAVEL MARKET CZECH TRAVEL MARKET
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - CZECH TRAVEL MARKET


BusPlan – autobusy na zakázku

Vystavovatel: BusPlan s.r.o. - Hala - 1, Stánek - V01

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s více než desetiletými zkušenostmi v oblasti zakázkové výroby a prodeje malých a středních autobusů. V naší nabídce najdete luxusní zájezdové autobusy, meziměstské autobusy s komfortní výbavou, městské autobusy i luxusní VIP vozidla pro náročné klienty. To vše na podvozcích Mercedes-Benz a Iveco. Našimi klienty jsou nejen incomingové a outgoingové cestovní kanceláře a dopravci, ale také města a obce. Samozřejmostí jsou certifikace a globální homologace, rozvíjející se servisní síť či náhradní díly na vaše autobusy.


Cestovní kancelář AGL travel – Jeďte jinam než každý!

Vystavovatel: AGL travel - AGROLEX, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H44

AGL travel je česká cestovní kancelář, která je na trhu již přes 10 let. Její specialitou jsou poznávací letecké zájezdy do netradičních destinací, ale s veškerým komfortem, službami a českým průvodcem. V ceně jsou většinou zahrnuty i výlety a vstupy do památek. Nabídka CK AGL travel: 1) Pobytové letecké zájezdy: Korfu, Albánie, Madeira, Malta, Kréta, Kypr, SAE, Indie. 2) Pobyty vlastní dopravou: Rakousko, Itálie, Slovinsko, Maďarsko. 3) Lyžařské pobyty vlastní dopravou: Rakousko, Itálie. 4) Poznávací letecké zájezdy: Rusko – Petrohrad, Moskva, Sibiř, Bajkal (v létě i v zimě), Portugalsko, Itálie, Francie, Arménie, Gruzie, Uzbekistán. 5) Služby: cestovní pojištění, letenky, víza, autobusové a vlakové jízdenky po Evropě, ubytování a výlety. 6) Zájezdy na klíč – individuální a skupinové zájezdy na míru i pro odborníky v agro sektoru. Poznejte destinace, které překvapí svojí krásou a pohostinností. Jeďte jinam než každý! Kompletní nabídku zájezdů naleznete na https://www.AGLtravel.cz


Cestovná agentúra HEPEX Komárno

Vystavovatel: HEPEX Slovakia spol. s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H135

Cestovná agentúra HEPEX Komárno ponúka prehľad ubytovania, liečebných kúpeľov, termálnych kúpalísk, aquaparkov a wellness hotelov na Slovensku a v Maďarsku, cez portál www.travelguide.sk a www.wellnesstips.sk a wellnesstips.cz, s možnosťou rezervácie. Našim cieľom je nielen informovať, ale aktívne sa podieľať aj na predaji ubytovacích kapacít a zabezpečovaní ekonomického prínosu z turistického ruchu pre slovenskú ekonomiku. Náš rezervačný systém umožňuje každému užívateľovi nielen vybrať si vhodné ubytovacie zariadenie pre svoj pobyt, ale zároveň si ho aj objednať a zaplatiť – a to všetko pohodlne a za pár minút, priamo cez svoj počítač. Okrem ubytovania ponúka server aj rôzne pobytové balíky, ktorých predaj sa neustále rozširuje, a ktorý si získava čoraz väčšiu obľubu u klientov. Ďalej sú tu aj turistické informácie, ako napr. architektúra, turistické a prírodné atrakcie, zaujímavosti, vidiecka turistika a folklór, rekreácia a šport.


ITAL TOURIST S.R.O.

Vystavovatel: Ital Tourist s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H9

SPECIALISTA NA ITÁLII, SLOŽENÝ Z TÝMU PROFESIONÁLŮ, PŮSOBÍCÍCH NA POLI CESTOVNÍHO RUCHU JIŽ ŘADU LET. ZAJIŠŤUJEME UBYTOVÁNÍ PRO SKUPINY I INDIVIDUÁLY, PRO POBYTY U MOŘE, POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, LYŽAŘSKÉ POBYTY, VŠE VČETNĚ DALŠÍCH DOPLŇKOVÝCH SLUŽEB.


101 CK ZEMEK – 27 let na trhu

Vystavovatel: 101 CK ZEMEK, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H60

101 CK ZEMEK se již 27 let specializuje na chorvatský Jadran, kde nabízíme celé pobřeží včetně vybraných ostrovů od Umagu až po Dubrovník. Najdete u nás hotely všech kategorií od 2*, také kempy, resorty, privátní apartmány, luxusní ubytování v resortech s úrovní 4* - 5* i v samostatných exkluzivních vilách s bazénem, aktivní dovolenou se sportem, s domácím mazlíčkem, bezbariérová ubytování, pro vyznavače naturismu FKK resorty, zajišťujeme zájezdy „na míru“ včetně individuálních termínů, skupinové i tematické pobyty - sportovní, kulturní, zážitkové a další. Máme přímé smlouvy s dodavateli, poskytujeme delegátský servis ve většině míst pobytu. V případě zájmu vás dopravíme autobusy z téměř celé ČR do téměř všech nabízených letovisek. Nadstandardně jsou u nás proti úpadku pojištěny i služby spočívající v ubytování se stravováním tzn. zájezdy i nezájezdy. Aktuální nabídka na www.chorvatskozababku.cz.


Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.

Vystavovatel: Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. - Hala - 2, Stánek - H83

Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. jsou certifikované lázně s dlouholetou léčebnou tradicí a erudicí profesionálního lékařského týmu. Společnost má uzavřené smlouvy s českými i německými pojišťovnami. Obdržení německého certifikátu TÜV, evropského EUROPESPA med i českého Medispa, je důkazem garance a vysoké kvality poskytované lázeňské léčby a služeb. Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Ve své činnosti se snaží především využívat jedinečné přírodní léčivé zdroje - minerální prameny, unikátní přírodní plyn CO2 a peloidy. Tyto přírodní zdroje využíváme v souladu s nejmodernějšími léčebnými postupy tak, aby lázeňský pobyt co nejvíce ovlivnil zdravotní stav hostů. Mariánské Lázně jsou vyhledávány především lázeňskými hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu. Léčebné pobyty nabízíme i dětem, kterým poskytujeme specializovanou péči. Pro maximální úspěch léčby doporučujeme klasické léčebné pobyty v délce 3 – 4 týdnů. Nabízíme však i týdenní nebo víkendové wellness programy a také jednotlivé volně prodejné procedury, které dokáží zregenerovat tělo i během krátkodobého pobytu.


CK Travel America - specialista na USA a Kanadu

Vystavovatel: Travel America s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H82

Nabízíme zájezdy a služby do USA, Kanady a Mexika se zaměřením na zájezdy na míru a kvalitní průvodcovské služby. Máme 21 let zkušeností s cestováním do Severní Ameriky, 15 let realizujeme zájezdy na míru. Komplexní nabídka služeb dle přání klientů - skupin i jednotlivců. Vytvoření itineráře trasy, zajištění letenek, pronájem aut, karavanů a motocyklů, rezervace ubytování, kvalitní průvodcovské služby, místní česky mluvící průvodci v hlavních turistických destinacích. Svatební obřady v Las Vegas a na Havajských ostrovech, plavby Karibikem, na Aljašku a na Havajských ostrovech, zajištění lodních trajektů na Aljašce a v západní Kanadě, lyžování v USA a Kanadě. Atraktivní pobytové zájezdy.


Italmare s.r.o.

Vystavovatel: ITALMARE s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H105

Italmare s.r.o. je najväčší cestovný tour operator, ktorý sa špecializuje na Taliansko včetne ostrovov. V našej ponuke nájdete kapacity na garanciu a allotment s výhodnými ponukami Early bookingu ako sú hoteli, rezidencie, villaggia a apartmány. V mnohých oblastiach Talianska máme k dispozícii i delegátov, alebo tel asistenčnú službu. Vieme zabezpečiť i transfery z rôznych miest Talianska. V našom stále aktualizovanom rezervačnom systéme Booking online si môžete rezervovať / objednať kapacitu bez akéhokoľvek čakania, prezrieť si volné kapacity na požadovaný termín.


O společnosti ASIANA a portálu Letuška.cz

Vystavovatel: ASIANA, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - H42

Společnost ASIANA byla založena v roce 1993. Její portál Letuška.cz byl spuštěn v roce 2001 jako první online prodejce letenek v České republice a střední a východní Evropě. Letuška.cz se stala prvním úspěšným start-up ve svém oboru v ČR, naučila Čechy nakupovat letenky přes internet. ASIANA patří rovněž mezi nejvýznamnější poskytovatele cestovních služeb pro korporátní klienty. Divize Europea.Travel se věnuje oblasti MICE. Organizuje eventy, konference, teambuildingové aktivity pro tuzemské firmy, nadnárodní korporace i zahraniční subjekty. Jazykové pobyty a studium v zahraničí nabízí ASIANA prostřednictvím portálu Study.cz.


CeSYS

Vystavovatel: Darkmay s.r.o. - CESYS - Hala - 2, Stánek - H104

Největší systém pro prodej zájezdů na internetu ve střední Evropě. Webové stránky, vyhledávač zájezdů českých a německých CK, správa obchodních případů. Cestovní agentura jednoduše, přehledně na jednom místě.


Letní dovolená 2019 s cestovní kanceláří Gargano

Vystavovatel: GARGANO CK s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H45

Nabízíme levnou dovolenou v Itálii, Gargano, Mattinata-Villaggio Riccio. Vhodné pro školy i sportovní skupiny. Ubytování v apartmánech, doprava autobusem i vlastní, možnost dokoupení stravy. Fakultativní výlety: Řím, Pompeje, Vesuv, ostrov Capri a Tremity.


Park Mirakulum

Vystavovatel: MIRAKULUM s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H98

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete u nás lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem.


Horský hotel Remata***

Vystavovatel: Horský Hotel Remata

Moderné hotelové ubytovanie v tichom prostredí lesa, kompletné wellness centrum s vnútorným a vonkajším bazénom, športové služby, kongresové a teambuildingové vybavenie, raj pre rodinnú dovolenku či detské tábory a školské výlety.


Kúpele Sliač

Vystavovatel: KÚPELE SLIAČ a.s.

Kúpele Sliač, sú historicky známe a vyhľadávané kúpele, najmä v súvislosti s liečbou srdcovo- cievnych ochorení. Úspešné sú aj v liečbe pohybového aparátu, ženských , či onkologických ochoreniach . Ponúkame tradičné liečebné pobyty, ako aj krátkodobé relaxačné, či regeneračné pobyty . Poskytujeme viac ako 45 druhov procedúr , při ktorých je základom uhličitá terapia. Využívame jedinečné prírodné liečivé zdroje – 4 minerálne pramene vhodné na pitné kúry a „Kúpeľný prameň“ s unikátnou izotermickou teplotou a vysokým obsahom CO2 , ktorý sa používa na procedúry bez umelých zásahov . Liečbu formou procedúr, dopľňa aj prekrásne prírodné prostredie , ktoré je balzamom na unavenú dušu. V rámci voľného času, môžu klienti využiť termálne kúpalisko, tenisové kurty, srdiečkové trasy, požičovňu bicyklov, ale na svoje si prídu aj fanúšikovia nordic walking-u. Navštívte aj Vy svetovo známe kúpele priamo v srdci Slovenska. Našim krédom sú kvalitné a cenovo dostupné služby a spokojnosť našich hostí.


CK Alvarez

Vystavovatel: Alvarez s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H84

Cestovní kancelář Alvarez pořádá výhradně poznávací zájezdy, především do exotických destinací. Od svého založení v roce 1992 si mezi touroperátory stejného zaměření dokázala vybudovat poměrně silné postavení. Důkazem jsou i ocenění a umístění v nejrůznějších anketách a soutěžích. Hlavní specialitou jsou zájezdy především na asijský kontinent a do Latinské Ameriky, nicméně nabízí poznávačky i po Evropě, v Africe a Austrálii a Oceánii. Služeb Alvarezu využívají především klienti, kteří upřednostňují hloubku a množství zážitků nad luxusem. Klienty na cestách doprovází zkušení průvodci, kteří jsou k dispozici po celou dobu zájezdu a pro které je jejich práce životním stylem a posláním. V CK Alvarez dbají na individuální přístup ke každému klientovi, většina zájezdů je realizována v malých skupinách od 7 do 15 osob. Pokud vás tato cestovní kancelář zaujala, můžete si najít více informací o ní a jejích zájezdech na webových stránkách: http://www.alvarez.cz


KOVOTOUR PLUS

Vystavovatel: KOVOTOUR PLUS s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H62

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. působí na trhu cestovního ruchu od roku 1994, patří tedy ke stabilním, dobře zavedeným a prověřeným cestovním kancelářím. Dle údajů AČCKA byla zařazena mezi deset největších českých cestovních kanceláří a získala mnoho. V letech 2011 - 2016 obdržela společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. na slavnostním vyhlášení Velké ceny cestovního ruchu významné ocenění v kategorii Nejlepší cestovní kancelář. KOVOTOUR PLUS s.r.o. je jistota, kvalita a profesionalita. ZÁJEZDY A SLUŽBY KOVOTOUR PLUS s.r.o. Destinace, kde Vám KOVOTOUR PLUS s.r.o. garantuje kvalitní služby za nejlepší ceny, jsou Černá Hora, Albánie, Chorvatsko, Bulharsko, Severní Kypr, Turecko, Kréta, Chalkidiki a Korfu a lázeňské pobyty v ČR i v zahraničí. Díky vynikajícím dlouhodobým vztahům se zahraničními partnery dokázal KOVOTOUR PLUS s.r.o. v posledních letech minimalizovat ceny zájezdů a zároveň přinést speciální akce „DOVOLENÁ AŽ PRO 3 DĚTI AŽ DO VĚKU 18 LET ZCELA ZDARMA“, dále zcela jedinečný BONUS 10.000 Kč KE KAŽDÉ SMLOUVĚ O ZÁJEZDU či výhodné slevy za nákup na FIRST MINUTE, slevy pro STÁLÉ KLIENTY, cenově zvýhodněné a velmi oblíbené DOTOVANÉ POBYTY 50+. Ve vybraných termínech a destinacích je možno využít akce JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE BEZ PŘÍPLATKU. S KOVOTOUR PLUS s.r.o. se můžete dopravit do nabízených destinací letecky z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic, ale také využít autokarové přepravy s možností nástupních míst po celé ČR (platí pro zájezdy do Černé Hory, Albánie a Chorvatska). V rámci rozšíření služeb nabízí KOVOTOUR PLUS s.r.o. ve většině destinací ve vybraných hotelech klubové služby, kde profesionální animátoři zajišťují zábavné, sportovní a animační programy jak pro děti, tak pro dospělé v českém jazyce. V klubech Plusíčko odpadají jazykové bariéry a i ti nejmenší klienti cestovní kanceláře si užívají bezstarostné zábavy a pohodlí. Dotované pobyty 50+ patří mezi vyhledávané produkty a cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. v rámci těchto pobytů zajišťuje kompletní servis pro klienta za cenově výhodných podmínek. Klienti mohou v destinacích využít speciální programy Senior Clubu ZDARMA, služeb česky hovořícího DELEGÁTA a ošetření česky hovořícího LÉKAŘE zdarma ve vybraných kapacitách. Novinkou v nabídce je rovněž DOVOLENÁ S MUZIKOU, kdy cestovní kancelář připravuje zábavné programy, koncerty a vystoupení ve spolupráci s oblíbenými umělci.


HOTEL BARÓNKA****

Vystavovatel: Hotel Barónka**** - Hala - 2, Stánek - H4

Hotel Barónka**** ponúka svojim hosťom kvalitné ubytovanie v Bratislave v dvoch kategóriách 3* a 4*. Celková kapacita hotela je 74 izieb a 150 lôžok. Komfortné ubytovanie je vhodné nielen pre turistické skupiny, ale aj pre biznis klientelu. Hotel má k dispozícii kongresové a školiace priestory, vlastnú reštauráciu, parkovisko a bazén so saunou. http://www.baronka.sk/


ORBIS – moderní rezervační systém pro cestovní kanceláře

Vystavovatel: WINTERNET s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H12

Letos jsme uvedli na český trh novinku – nejnovější generaci rezervačního systému ORBIS. Jedná se o moderní rezervační systém pro cestovní kanceláře, který kompletně zajišťuje elektronické zpracování všech procesů, potřebných pro přípravu produktů a jejich efektivní prodej. ORBIS je určen jak pro velké touroperátory, tak pro střední a menší cestovní kanceláře. ORBIS je rychlý, ergonomický a plně otevřený pro online komunikaci s jinými systémy (hotelové řetězce, rezervační systémy atd). Přesvědčte se, v čem jsme lepší a levnější, než konkurenční produkty. Informace na www.orbis.cz a na stánku č. 12.


Lázeňský léčebný dům PRAHA v Luhačovicích

Vystavovatel: KNEBL, spol. s r.o., Lázeňský léčebný dům PRAHA - Hala - 2, Stánek - H10

nabízí komplexní služby ubytování, stravování a léčení pod jednou střechou. Naše klientela je vzhledem k rozsahu nabízených služeb různorodá, nabízíme komplexní a příspěvkovou lázeňskou léčbu pro onkologfické pacienty, cévní onemocnění, diabetes, pooperační stavy žaludku, slinivky a žlučníku, dýchací ústrojí, pohybové a nervové nemoci. Své místo zde najdou i léčebné krátkodobé pobyty pro všechny věkové kategorie a zdravotně postižené skupiny osob. Ve společenských místnostech jsou pořádána různá školení, kurzy. Školící místnosti s kapacitou 20, 40, 50 i 200 osob. Přímo v budově je přírodní minerální léčivý pramen VIOLA pro pitnou kůru, inhalace i koupele. Lékař ordinuje 6 dnů v týdnu, nepřetržitá služba zdravotních sester.


Hotel Piroska**** Bük – Hungary

Vystavovatel: HOTEL PIROSKA KFT - Hala - 2, Stánek - H56

V náladovém komplexu budov zaručují bezstarostný odpočinek a zábavu pro návštěvníkykvalitní restaurace,vlastní zážitkové lázně s třemi bazény, sauna svět, léčebné oddělení, pestrá nabídka wellness a jiných programů. Náš hotel disponuje 88 pokoji, tj. umístěním pro 210 osob. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové, avšak umístěním přistýlek se mohou přizpůsobit i pro více osob (max. do 4). V hotelu jsou 3 apartmány (dvouprostorové), a jeden speciálně vytvořený pokoj pro tělesně postižené. Budova není bezbariérová. Převážná část pokojů má vyhlídku na zeleň hotelového parku, a tak si u nás hosté skutečně mohou užívat klidu a pohody venkovského života!


ZOO Chleby, o. p. s.

Vystavovatel: ZOO Chleby, o.p.s.

ZOO Chleby je ideálním místem pro výlet rodin s dětmi, školní a jiné skupiny. Je domovem pro přibližně 150 druhů zvířat a pyšní se mnoha úspěchy v jejich odchovu. Otevřeno je každý den v roce od 9.00 hodin. Největším klenotem zoo je extrémně vzácný druh primáta langur duk, který je také považován za nejkrásnější opici na světě. Dalšími významnými obyvateli jsou giboni zlatolící, gepard, dva druhy lemurů, guerézy, drápkaté opice, mnoho druhů ptáků, vzácný leguán fidžijský a další. Oblíbené je obří akvárium Labe, které představuje tamní obyvatele. Novinkou letošního roku je průchozí výběh s daňky, kde je umožněno zvířata nakrmit, či pohladit. Nechybí ani dětské hřiště s rozmanitými prvky, jedno z největších v českých zoo. ZOO Chleby také nabízí doprovodný program, akce pro školy, komentovaná krmení, zážitkové programy, tematické dny, tvůrčí dílny aj.


CK Quicktour – poznávací zájezdy po Evropě a Střední Asii

Vystavovatel: QUICKTOUR s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H46

Kromě pobytových zájezdů na chorvatský Rab se cestovní kancelář Quicktour specializuje na poznávací zájezdy do Švýcarska, Holandska, Velké Británie, Černé Hory a na Korsiku. Speciální místo v naší nabídce zaujímají zájezdy do Uzbekistánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a na ruskou Kamčatku. Samozřejmostí jsou zájezdy k našim sousedům – nejen za adventem do Německa a Rakouska.


AnChoice - profesionální systém pro každou cestovní agenturu a cestovní kancelář

Vystavovatel: AnChoice CZ s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H89

Systém, který maximálně spoří čas, usnadňuje každodenní procesy a pomáhá k dosažení úspěchu v podnikání. Máte již chytrý telefon? Mějte i chytrý systém a atraktivní webové stránky. Zapomeňte na zdlouhavé vyhledávání zájezdů dle požadavků vašich klientů. S AnChoice máte vše na jednom místě a navíc s možností ONLINE REZERVACE a ONLINE PRODEJE. Již nebudete muset telefonicky ani jinak ověřovat dostupnost zájezdu. Jednoduše vyberte, rezervujte a prodejte! Vítejte ve 21. století. www.anchoice.cz


Národný salón vín je najvyššia vinárska súťaž na Slovensku

Vystavovatel: Zväz vinohradníkov a vinárov - Hala - 2, Stánek - H3

Národný salón vín prezentuje 100 top vín na Slovensku, ktoré vyberajú odborníci v slepej degustácii každý rok. V Národnom salóne vín zažijete riadené degustácie profesionálnym someliérom, voľné degustácie, workshopy či eventy zamerané na podporu slovenských vinárov a slovenských vín. Nachádza sa v historických priestoroch Múzea vinohradníctva a vinárstva v Bratislave, Radničná 1.


CHINA TOURS

Vystavovatel: CHINA TOURS, s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H85

Již 18. sezonu nabízí CHINA TOURS, specializovaná cestovní kancelář, své POZNÁVACÍ ZÁJEZDY do téměř všech zemí ASIE. Cesty s originálními programy od ÍRÁNU přes ČÍNU, TIBET i JAPONSKO až po INDONÉSII organizuje V MALÝCH SKUPINÁCH a S ODBORNÝMI PRŮVODCI. Zájezdy mají i různá tematická zaměření – vybírat lze v sekcích Chutě a vůně Asie, Za přírodou a lidmi, Stylově za zážitky, Prázdniny v Asii, Vánoce a Silvestry, Za (sebe)poznáním do (vele)hor a Lodě, loďky, lodičky. Pro zájemce zajistí také INDIVIDUÁLNÍ a ZAKÁZKOVÉ CESTY, včetně incentivy. Provizním prodejcům nabízí 10% provizi. Více informací na www.ChinaTours.cz a na PREZENTACI KATALOGU A NOVINEK 2019 – čtvrtek 22. 11. v 10.30 hod. v Konferenčním centru (Vstupní hala 1, sál 1).


Cestovní kancelář Čedok

Vystavovatel: ČEDOK a.s. - Hala - 2, Stánek - H58

Čedok a.s. je česká cestovní kancelář, která byla založena roku 1920. Specializujeme se na zahraniční i tuzemské zájezdy a příjezdovou, kongresovou a incentivní turistiku pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Více informací najdete na https://www.cedok.cz/.


WORLDWIDE TRAVEL DESTINATION MANAGEMENT LTD.

Vystavovatel: Worldwide Travel Destination Management Ltd. - Hala - 2, Stánek - H126

Jsme velkoobchodní prodejce specializující se na skupinové ubytování a služby pro B2B sektor cestovního ruchu. Společnost byla založena v Londýně v roce 2008 s pobočkou v Praze a nově i v Budvě. Poskytujeme služby v oblasti ubytování a širokém spektru doplňkových služeb cestovního ruchu dle finančních možností a budgetu klienta. Našimi produkty jsou ubytování, doprava, průvodcovské služby, konferenční prostory, teambuildingové aktivity. Poskytujeme služby turistickým skupinám, studentským skupinám, MICE, ale i individuálním turistům. Jsme v přímém kontaktu s hotely napříč Evropou, Amerikou a Asií. Náš multilinguální a ochotný tým Vám zajistí ty nejlepší služby.


Památník Lidice

Vystavovatel: Památník Lidice

Památník Lidice je státní příspěvkovou organizací Ministerstva kultury, a jako taková spravuje významná místa historické paměti – pietní území vypálené obce Lidice nedaleko Prahy a pietní území vypálené osady Ležáky u Chrudimy. Památník Lidice kromě pietních území Lidic a Ležáků také spravuje a provozuje muzeum a galerii v Lidicích, muzeum v Ležákách a největší sad růží v České republice, lidický Růžový sad, ve kterém na území 3,5 ha roste a pravidelně kvete na 24 000 růžových keřů. Posláním Památníku Lidice je trvalé uchování památky obce Lidice, osady Ležáky a jejich obyvatel. Tohoto cíle Památník Lidice dosahuje především prostřednictvím moderních, citlivých a na vysoké odborné úrovni zpracovaných expozic. Součástí expozic je také unikátní sbírka moderního umění složená výhradně z darů předních světových umělců posledních 50 let. Důležitou součástí činnosti je práce s dětmi a mládeží. Památník Lidice nabízí řadu programů pro děti všech věkových skupin jak v Lidicích, tak v Ležákách. Památník Lidice také pořádá významné mezinárodní projekty a soutěže pro děti a mládež. Od roku 1972 se pořádá Mezinárodní dětská výtvarná výstava Lidice, do které se v roce 2018 přihlásilo na 30 000 dětí ze 79 zemí světa. Druhým významným projektem je vědomostní soutěž Lidice pro 21. století, která se zaměřuje nikoliv jen na faktické znalosti dějin a prostřednictvím testů a psaní literárních prací klade důraz na chápání dějin 20. století v souvislostech a na samostatné uvažování nad danými tématy.


Holubová advokáti - Váš průvodce právem v cestovního ruchu

Vystavovatel: Holubová advokáti s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H37

Holubová advokáti je advokátní kancelář v centru Prahy, která dlouhodobě poskytuje právní služby cestovním kancelářím, agenturám, hotelům, dopravcům aj. ve všech záležitostech souvisejících s právem a cestovním ruchem. Zcela aktuálně nabízíme i služby k provedení novely zákona o cestovním ruchu a k GDPR. Na veletrhu budou zástupci advokátní kanceláře po oba dny připraveni k individuálním schůzkám. Doporučujeme si předem rezervovat čas schůzky na recepce@holubova.cz.


ZÁMEK DOBŘÍŠ

Vystavovatel: Colloredo-Mannsfeld spol. s r.o.

Prohlídky zámecké expozice ve stylu rokoka a klasicismu, prohlídka strašidelných Dobříšských přízraků, Galerie JCM - rodinná, sbírka barokních obrazů i moderního umění, romantické ubytování ve stylovém zámeckém hotelu****, svatební obřady v Zrcadlovém sále a konírně, francouzský a anglický park, Zámecká restaurace, Muzeum hraček


North West Bohemia Convention Bureau

Vystavovatel: North West Bohemia Convention Bureau - Hala - 2, Stánek - H26

North West Bohemia Convention Bureau je váš partner pro konferenční a zážitkovou turistiku v Ústeckém kraji. Pokud hledáte vhodné místo, kde upořádat školení, firemní akci nebo workshop, pak se na nás můžete obrátit. Stejně tak dobře Vám poradíme s vhodným zážitkovým programem na jeden a více dnů v celém Ústeckém kraji nebo vytipujeme vhodné eventové místo!


Na dovolenou s CK EMMA

Vystavovatel: EMMA Agency, spol. s r.o. - Hala - 2, Stánek - H65

Již 29 roků na českém trhu, dovolená s odlety z Prahy, Brna i Ostravy, poznávací zájezdy, exotika.


Středočeská centrála cestovního ruchu

Vystavovatel: Středočeská centrála cestovního ruchu - Hala - 2, Stánek - H101

Střední Čechy se pyšní rozmanitou škálou historických, kulturních, přírodních i technických památek. Kraj vybízí nejen k návštěvám majestátních hradů a zámků, ale i unikátních přírodních scenérií. Rozsáhlý a rozmanitý komplex přírodních památek je ideální k pěší a cykloturistice. Také vodní díla na Vltavě jsou častým cílem rekreantů, stejně jako toky ostatních řek. Ale i v malebném kraji středních Čech lze najít více než 40 technických památek spojených s výrobou skla, těžbou uhlí a stříbra, automobilovým, leteckým, železničním a vojenským průmyslem. Nejenom historické památky, kouzelná příroda, bohatý kulturní program, ale i sportovní aktivity nebo zážitky pro malé návštěvníky dělají ze Středočeského kraje atraktivní destinaci pro strávení dovolené nebo malého výletu. Návštěvníci ocení rozmanité možnosti ubytování - od rodinných podniků a venkovských sídel, po krásu šlechtického ubytování na zámcích. Propojení se špičkovou gastronomií restaurací a pokrmy z místních surovin, dodává další chuť k prozkoumání kraje, které nabízí dokonalé zážitky.


NATUR TRAVEL s.r.o.

Vystavovatel: NATUR TRAVEL s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H53

PLAVBY PO JADRANU klasické, naturistické, s cvičením a jógou z Omiše - na jachtách SILVA a VJEKO ; NATURISTICKÁ REKREACE - FKK pro naturisty a nudisty v FKK- a LifeStyle resortech a hotelech - v Evropě i Zámoří, na FKK-jachtách a FKK-zaoceánských výletních lodích


Ricniplavby.eu

Vystavovatel: IC TRAVEL GROUP s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H119

Plavby lodí jsou volný čas, relaxace a odpočinek na palubě 5*lodi. Jedná se o nevšední zážitek nabízející cestování, možnost prohlídky měst, degustace vína, gurmánské speciality, návštěvy památek a nezapomenutelné zážitky. Pro relaxaci se na palubě nachází wellness, sauna, kosmetický salon a vířivka. Během plavby je strava all inclusive, která zahrnuje míchané nápoje, nealkoholické nápoje a káva. Pro lodě jsou typické významné evropské řeky a můžete si vybrat: plavba po Dunaji, plavba po Rýnu a Mosele ale také Rhôna, Saôna, Seina. Během plavby tak můžete navštívit evropské metropole, jako jsou Vídeň, Budapešť, Amsterdam, Rotterdam. Ve Francii navštívíte oblast Provence, na Dunaji zase Dunajské katarakty.


Magazín Tripy.cz

Vystavovatel: René Pajurek – Tripy.cz - Hala - 2, Stánek - H11

Tipy na výlety doma i v zahraničí – zcela přehledně na portálu www.volty.cz a v magazínu Tripy.cz


Pražská informační služba – Prague City Tourism

Vystavovatel: Pražská informační služba - Prague City Tourism - Hala - 2, Stánek - H102

Tradičními úkoly organizace jsou poskytování profesionálních informací o nabídce cestovního ruchu v Praze, zprostředkování relevantních služeb stávajícím i potenciálním návštěvníkům hlavního města, organizace vzdělávacích cyklů o historii a současnosti města pro odbornou i laickou veřejnost či zajištění provozu historického objektu Staroměstská radnice. PCT je příspěvková organizace hlavního města Prahy, která byla jako Pražská informační služba založena 1. 1. 1958 jako samostatné kulturně-informační a vzdělávací zařízení pro podporu cestovního ruchu v Praze. Od ledna 2015 organizace používá výhradně marketingovou značku Prague City Tourism. Stěžejní činností je propagace a marketing Prahy pro rozvoj domácího a zahraničního cestovního ruchu jak v rámci České republiky, tak i mezinárodně. V uplynulých dvou letech prošla PCT přerodem v marketingovou organizaci. Opustila koncept zaměřený na encyklopedickou znalost metropole a namísto toho se stala aktivním manažerem cestovního ruchu a moderní servisní organizací. Prague City Tourism je členem mezinárodní organizace ECM (European Cities Marketing), v rámci ČR působí v organizaci A.T.I.C. ČR (Asociace turistických informačních center České republiky). Aktivně kooperuje s profesními asociacemi cestovního ruchu doma i v zahraničí, s agenturou CzechTourism a Českými centry, MMR, zastupitelskými úřady MZV a zahraničními i domácími médii.


Aquapalace Hotel Prague

Vystavovatel: AQUAPALACE HOTEL PRAGUE

Aquapalace Hotel Prague nabízí ideální kombinaci pobytů s relaxací, odpočinkem, zábavou i prací na jednom místě. Hotel je součástí nejzábavnějšího aquaparku v Čechách AQUAPALACE PRAHA. Rozsáhlá nabídka služeb zahrnuje několik restaurací a barů, výbornou kuchyni, přímý přístup do aquaparku, SPA, Fitness, Wellness, konferenční prostory i široký výběr individuálních i rodinných balíčků. Ať už cestujete služebně či soukromě, naše služby v kombinaci s návštěvou aquaparku a pražských památek, uskuteční váš pobyt nezapomenutelným. U nás platí 1NOC v hotelu = 2DNY zábavy v Aquaparku.


Společnost Vega Tour s.r.o. působí na poli cestovního ruchu již 27 let

Vystavovatel: Vega Tour s.r.o. - Hala - 2, Stánek - H6

Hlavním zaměřením je zájezdová autobusová doprava včetně vlastních produktů na poli poznávacích zájezdů a linkové letní i zimní dopravy do nejvyhlášenějších středisek. Dále pak provozujeme incomingovou cestovní kancelář i službu HOP ON – HOP OFF v Praze. Díky dlouholeté tradici a velkému množství praxí nasbíraných zkušeností poskytujeme služby vysoké kvality.


Hotel Royal Palace*****

Vystavovatel: Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s.

Aj vy môžete mať kráľovskú starostlivosť. Nový Hotel ROYAL PALACE***** je zariadený v štýle art deco a predstavuje jedno z najluxusnejších ubytovacích zariadení na Slovensku. V hoteli je priamo na žriedle prameň s termálnou minerálnou liečivou vodou.


Poznáváme Posázaví

Vystavovatel: Posázaví o.p.s.

Tradiční turistická oblast na jih od Prahy nabízí spojení krásné přírody, historických památek a aktivního odpočinku v okolí řeky Sázavy.


Cestovní kancelář ADVENTURA

Vystavovatel: ADVENTURA - cestovní kancelář - Hala - 2, Stánek - H64

Cestovní kancelář ADVENTURA je jednou z předních českých cestovních kanceláří působící na trhu již od roku 1990. Disponuje jednou z nejpestřejších nabídek aktivní i poznávací dovolené na českém trhu. Nejsilnějšími kategoriemi jsou POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, DOVOLENÁ NA KOLE, TURISTICKÉ ZÁJEZDY a AKCE NA ZAKÁZKU. Dlouhodobě se snaží zvyšovat kvalitu jejich služeb nejen v oblasti ubytování a dopravy, ale zároveň si zakládají na originalitě programů a profesionalitě průvodců. Sportovněji laděné zájezdy nabízejí v široké škále náročností, od zájezdů vhodných i pro rodiny s malými dětmi až po výpravy pro zdatné cestovatele, tak si v její nabídce najde svoji dovolenou doslova každý. Vybrat si můžete z více než 400 titulů zájezdů do 134 zemí celého světa! Kontakt a podrobné informace o zájezdech, kde najdete vše potřebné: www.adventura.cz.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Sociální sítě