CZECH TRAVEL MARKET
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Pravidla pro vstup na veletrh
Bezpečně na veletrhu

MEZINÁRODNÍ ODBORNÝ KONTRAKTAČNÍ VELETRH CESTOVNÍHO RUCHU

Záštita CzechTourism

Veletrhu CZECH TRAVEL MARKET pro rok 2017 udělila opět záštitu agentura CzechTourism. Agentura CzechTourism je státní příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu jak v zahraničí, tak i v České republice. Více informací naleznete zde: www.czechtourism.cz

2017-08-16 15:55:16 Více


Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy je nestátní, nezisková organizace, která byla založena  v roce 2007 Zlínským krajem a jejím posláním je napomoci ekonomickému rozvoji kraje a zaměstnanosti, zvýšit návštěvnost kraje a v jeho turistických oblastech, vytvářet síť partnerství v sektoru cestovního ruchu. Centrála cestovního ruchu Východní Moravy koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava, který geograficky pokrývá území Zlínského kraje, a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

2017-08-08 13:27:43 Více


CK RS tour mezi vystavovateli CZECH TRAVEL MARKET

CK RS tour je česká cestovní kancelář s dlouholetou zkušeností na trhu. Zabývá se leteckými zájezdy do Bulharska a Řecka. Svým zákazníkům nabízí možnost online rezervací nebo přes call centrum s vyškolenými pracovníky, kteří mají osobní zkušenosti s ubytovacími kapacitami a znalostí tamního prostředí.  Nabízí nadstandartní provizní podmínky a osobní přístup v poradenství o zájezdech a zvýhodněné ceny pro zaměstnance spolupracujících agentur a kanceláří na infocesty.

2017-08-04 11:17:31 Více


Na veletrhu se představí CK EVA ŠULCOVÁ

Specialista na severoitalské letovisko Caorle – pobytové zájezdy na libovolný počet nocí autobusem, vlastní hotely a apartmány, tranzitní ubytování, delegát nonstop v hotelu, víkendové koupaní, prodloužené víkendy autobusem, výlety do Benátek (denní a noční), Verona a opera v Aréně, Portogruaro a vinný sklípek, Lago di Garda, Terst a Miramare, zábavní parky a aquaparky. Více na adrese www.ckevasulcova.cz

2017-08-03 10:19:30 Více


CK QUICKTOUR

Touroperátor na pobyty v Chorvatsku a Itálii, poznávací zájezdy po Evropě, speciální zájezdy s květinovou a zahradní tématikou (Holandsko, Anglie, ostrov Madeira atd), turistika ve Švýcarsku a Rakousku, pobytové zájezdy s výlety v ceně: Korsika, Černá Hora atd, zájezdy do Kazachstánu, Kyrkyzstánu a Uzbekistánu, turistické Norsko, Rusko - bílé noci v Petrohradě, Rumunsko – za krajany do českého Banát, letecké eurovíkendy (Anglie, Barcelona),  Adventní zájezdy, Relax a lázeňské pobyty ve Slovinsku a Maďarsku atd. Více informací o CK QUICKTOUR naleznete na www.quicktour.cz

 

2017-08-01 13:57:07 Více


CHINA TOURS na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET

Mezi vystavovatele Czech Travel Market 2017 se zařadila i cestovní kancelář CHINA TOURS, která se specializuje na kvalitní poznávací zájezdy do Asie – od Íránu přes Čínu, Tibet, Japonsko až po Filipíny či Indonésii. CHINA TOURS miluje Asii pro její kulturní i přírodní pestrost a chtějí ji cestovatelům představit v celé její kráse a rozmanitosti. Pro naplnění hesla „Zažít Asii“ si CK stanovila důležité zásady: Tvořit originální neotřelé programy, které respektují místní kultury a obyvatele. Zájezdy za poznáním pravé vůně Asie realizují v malých skupinách již od 6 osob a vždy s českými patřičně jazykově a odborně vybavenými průvodci. Pro náročnou či firemní klientelu připravují i zakázkové akce na přání v libovolné úrovni služeb, ale vždy v duchu motta „Zažít Asii“.

2017-07-31 13:23:12 Více


Mezi vystavovatele se zařadila CK Vítkovice Tours - Česká jednička na Jadranu

Cestovní kancelář se specializuje na prodej zájezdů na Jadran a k Černému moři. V nabídce mají 350 oblíbených a ověřených míst od Istrie, přes Kvarner a Dalmácii až po Černou Horu a Bulharsko. Nabídky zájezdů připravují klientům na míru.

2017-07-31 09:57:59 Více


Záštita Asociace krajů ČR

Asociace krajů ČR udělila záštitu veletrhu CZECH TRAVEL MARKET pro rok 2017. Asociace je otevřeným zájmovým sdružením právnických osob, jehož hlavním cílem je hájit a prosazovat společné zájmy a práva krajů. Členy jsou všechny regiony České republiky, včetně hlavního města Prahy. Více informací naleznete na www.asociacekraju.cz

2017-07-27 15:14:10 Více


UNIQA pojišťovna se zařadila mezi vystavovatele CZECH TRAVEL MARKET

UNIQA pojišťovna nabízí komplexní pojišťovací služby. UNIQA pojišťovna má dlouhodobé zkušenosti s cestovním pojištěním a nabízí široké krytí pojistných rizik za rozumnou cenu. Pojistné řešení od UNIQA vždy obsahuje asistenční služby 24/7, pojištění bez zbytečných spoluúčastí a možnost sestavit si rozsah krytí na míru pro klienty CK/CA.

Pro více informací navštivte www.uniqa.cz

2017-07-26 10:38:19 Více


Velvyslanectví Argentinské republiky

Velvyslanectví Argentinské republiky se zúčastní letošního Czech Travel Marketu. Vystavovatel návštěvníkům veletrhu rád poskytne aktuální informace o Argentině jako turistické destinaci nebo o argentinské vlajkové letecké společnosti Aerolíneas Argentinas.

2017-07-24 14:27:51 Více


Switzerland Tourism

Switzerland Tourism je pobočkou centrály cestovního ruchu Švýcarska pro Českou republiku a Slovensko. Jeho posláním je propagovat Švýcarsko jako turistickou destinaci. Pořádá workshopy pro cestovní kanceláře, studijní cesty a tiskové konference pro novináře a propagační akce pro veřejnost. Provozuje v českém jazyce webové stránky MojeSvycarsko.com, kde je rovněž možné si zdarma objednat zaslání informačních brožur. I letos ji najdete mezi vystavovateli Czech Travel Marketu. Bližší informace na MojeSvycarsko.com.

2017-06-14 15:20:28 Více


Zarezervujte si své místo včas

Již nyní je na veletrh přihlášena řada vystavovatelů mezi nimiž jsou např. Cekare, Kovotour Plus, Victoria, Delfín Travel, Travel America, VIAMARE, DCK Rekrea Ostrava s.r.o., Hotel DUO, CK Eva Šulcová, T.B.O. TRAVEL, CONSULTOUR s.r.o. a řada dalších. Neváhejte si své místo rezervovat včas, protože umístění jednotlivých stolků bude podle data došlé přihlášky. Pro jakékoliv informace kontaktujte realizační tým.

2017-05-16 14:59:34 Více


Změna sídla společnosti ABF, a.s.

2017-02-21 19:28:30 Více


Přihlášky na rok 2017 k dispozici

Již nyní je možné se přihlášit na 2. ročník mezinárodního odborného kontraktačního veletrhu cestovního ruchu a zařadit se tam mezi vystavovatele. Czech Travel Market je informační, nákupní a prodejní příležitostí pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další subjekty. 
Při přihlášení do 31. 8. 2017 je cena stolového modulu zvýhodněna pro všechny subjekty a pro členy ACK ČR i AČCKA ještě o něco více. Také si již nyní můžete objednat workshop či prezentaci.
Kompletní přihláškové formuláře naleznete v sekci Pro vystavovatele. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat realizační tým.

2016-12-20 14:33:14 Více


Statistika 1. ročníku

Zájem a atraktivitu tohoto oboru potvrdil finální počet vystavujících firem i návštěvníků. Kontraktačního veletrhu se zúčastnilo 190 vystavovatelů, během dvou dnů do PVA EXPO PRAHA zavítalo 1027 návštěvníků. Svoje zastoupení na veletrhu mělo celkem 14 zemí světa (Francie, Chorvatsko, Indie, Itálie, Jamajka, Maďarsko, Německo, Polsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Španělsko a Švýcarsko). Prezentovaly se také národní centrály Chorvatska, Maďarska, Slovinska a Slovenska s celkovým počtem 125 představujících se subjektů. Termín 2. ročníku je 25. - 26.10.2017.

2016-11-24 16:35:43 Více


Zahájili jsme veletrh Czech Travel Market

V pondělí 24. října 2016 jsme slavnostně zahájili mezinárodní odborný kontraktační veletrh cestovního ruchu Czech Travel Market. Pásku slavnostně přestřihli ředitelka agentury CzechTourism Monika Palatková, předseda Asociace cestovních kanceláří ČR Viliam Sivek, ředitelka zahraničního zastoupení SACR pro Českou republiku Klára Badinková a generální ředitel ABF Tomáš Kotrč. Veletrh bude otevřen do 25. října 2016 do 18.00 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

2016-10-24 13:14:14 Více


UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Vážení návštěvníci, dovolujeme si Vás upozornit, že REGISTRACE na veletrh Czech Travel Market 2016 bude uzavřena v pátek 21. 10. 2016 ve 13:00hod. V případě Vašeho zájmu o účast po uzavření Registrace, se lze zaregistrovat  v místě konání veletrhu, kde budou žádosti jednotlivě posuzovány.

2016-10-20 12:35:18 Více


Ford Motor Company na veletrhu Czech Travel Market

V rámci titulárního partnerství ABF, a. s. a Ford Motor Company, s. r. o., si Vás dovolujeme pozvat ke stánku Ford.

Přijďte na expozici Ford strávit poklidný čas, vychutnat si lahodnou kávu a prohlédnout si jak osmimístný užitkový vůz Ford Tourneo Custom pro Vaše podnikání, tak i horké novinky – Ford Mondeo Vignale a Ford Focus ST-Line.

Také máte možnost využít zvýhodněnou nabídku v rámci veletrhu Czech Travel Market.

Ford Focus ST-Line najdete ve vstupní hale číslo II., Mondeo Vignale a Tourneo Custom na Vás bude čekat v hale číslo 3.

Pokud si chcete dopředu sjednat schůzku s obchodním zástupcem, využijte kontaktu na tel. +420 720 758 375 | E-mail: marcel.forejt@carent.cz

Více o modelech Ford na www.ford.cz

2016-10-19 09:29:34 Více


Workshop Slovensko

Druhý den veletrhu 25. 10. v 9.00 zahájí svým workshopem Slovenská agentura pro cestovní ruch (SACR). Svoji jedinečnou nabídku Vám představí 34 aktivně působících podnikatelských subjektů z celého Slovenska, které si pro návštěvníky tohoto workshopu připravili nabídky produktových balíčků a zajímavé novinky z této oblasti. 

2016-10-11 17:19:22 Více


Blíží se mezinárodní kontraktační veletrh cestovního ruchu Czech Travel Market

Mezinárodní odborný kontraktační veletrh cestovního ruchu Czech Travel Market poskytne ideální prostředí pro centrály cestovního ruchu, cestovní kanceláře a agentury, turistické destinace, ubytovací a stravovací služby, dopravce, organizátory volnočasových aktivit nebo finanční a pojišťovací služby. Vystavovatelé a odborná veřejnost mohou využít místo pro získání aktuálních informací v oboru, nákupní a prodejní příležitosti. Akce se uskuteční od 24. do 25. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

2016-10-11 14:16:36 Více


Vítejte v Maďarsku!

Pod tímto názvem se 24. 10. první den veletrhu  uskuteční maďarský workshop, který zahájí pan András Szirányi zástupce Maďarské turistiky pro Českou republiku v 13.00. Dále pak budou představeny účastnící se subjekty, jichž je v tuto chvíli více jak 20. 

 

2016-10-09 18:53:36 Více


Workshop Chorvatsko

Jako první z řady workshopů národních turistických centrál se v pondělí  24. 10. v 9.00 představí  CHORVATSKÝ WORKSHOP s prezentací.Po zahájení je na programu prezentace Novinky v turistické nabídce Chorvatska paní ředitelkou Jelenou Bilić ze zastoupení Chorvatského turistického sdružení v České republice. 

2016-10-06 16:50:34 Více


Workshop Slovinsko

Navštivte Workshop slovinského cestovního ruchu

Workshop se uskuteční druhý den veletrhu, tj. v úterý 25. 10. 2016 od 12.15 hod. v Kongresovém sále ve Vstupní hale II a bude zahájen velvyslancem Slovinské republiky v Praze J. E. Leonem Marcem. Program obsáhne všechny segmenty cestovního ruchu a představí se vám na něm destinace z celého Slovinska i konkrétní firmy působící v oblasti turismu. Pro zažití Slovinska všemi smysly bude pro vás připraveno občerstvení a ochutnávka slovinských vín. Zájemci o workshop se mohou registrovat ZDE

 

2016-09-30 12:56:08 Více


POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Stále ještě máte příležitost se přihlásit na veletrh CZECH TRAVEL MARKET 2016 a zařadit se mezi více jak 140 přihlášených společností z oboru cestovního ruchu. Kompletní seznam přihlášených firem najdete ZDE. Návštěvníci se také mohou těšit na workshopy Chorvatska, Maďarska,  Slovenska a Slovinska.

V případě Vašeho zájmu o poslední volná místa neváhejte kontaktovat realizační tým.

2016-09-14 11:13:33 Více


On-line registrace návštěvníků bude spuštěna od 15.9.2016

Od 15.9.2016 se budete moci  on-line zaregistrovat na www.czechtravelmarket.cz jako návštěvníci veletrhu. Czech Travel Market  je B2B akce určená odborníkům z oblasti cestovního ruchu a není přístupná veřejnosti. Po registraci je pro aktivní podnikatele z cestovních kanceláří a cestovních agentur vstup ZDARMA. Všichni ostatní mohou vstup zakoupit za 3000,- Kč bez DPH.

2016-09-05 10:16:07 Více


Využijte doplňkových služeb veletrhu

V záložce „PRO VYSTAVOVATELE“ naleznete OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB, který obsahuje kompletní nabídku služeb, veškeré potřebné informace a kontaktní údaje. Vystavovatelé tak mají na veletrhu možnost realizovat různé formy propagace nad rámec své expozice, kterými účinně osloví návštěvníky a své obchodní partnery. Uzávěrka objednávek z katalogu služeb je 16.9.2016.

2016-07-27 12:17:45 Více


CZECH TRAVEL MARKET VELETRH S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ

24. – 25. 10. 2016 se u příležitosti konání odborného veletrhu cestovního ruchu Czech Travel Market budeme moci setkat se zástupci národních turistických centrál působících v České republice jako např. Chorvatska, Maďarska, Malty, Švýcarska, Dominikánské republiky a dalších, kdy se subjekty představí formou workshopů, prezentací a stolových modulů. Zejména Chorvatské turistické sdružení a zástupce Maďarské Turistiky zorganizovali pro odborníky ze svých zemí zajímavé workshopy. Návštěvníci se tak mohou těšit na atraktivní prezentace z řad zahraničních firem.

V současné době je ještě možno vybírat ze všech forem prezentace, pro kompletní nabídku navštivte sekci PRO VYSTAVOVATELE.

2016-07-20 16:10:29 Více


Využijte zvýhodněné ceny

Mezinárodní kontraktační veletrh CZECH TRAVEL MARKET bude i letos velmi úspěšný. Dokazuje to počet přihlášených účastníků, kterých je již téměř 60. Přihlášeny jsou cestovní kanceláře a cestovní agentury, pojišťovny, hotely a mnoho dalších zajímavých vystavovatelů z různých odvětví cestovního ruchu.  Neváhejte a zajistěte si i vy svou účast za zvýhodněných cenových podmínek do 31. 8. 2016. Přihlášky pro prezentaci formou stolového modulu, prezentace nebo workshopu naleznete v sekci Pro vystavovatele.

2016-07-18 15:06:29 Více


Záštita od agentury CzechTourism pro CZECH TRAVEL MARKET 2021

Je nám ctí, že i 5. ročníku veletrhu CZECH TRAVEL MARKET 2021 byla Českou centrálou cestovního ruchu - agenturou CzechTourism, opětovně udělena záštita - náhled viz ZDE.

2021-03-22 12:23:14 Více


Zarezervujte si své místo včas

Již nyní je na veletrh přihlášena řada vystavovatelů mezi nimiž jsou např. Agentura Zájezdy.cz, CK Neckermann, 101 CK ZEMEK, AnChoice CZ, DCK Rekrea Ostrava, ATIS, Travel America, Consultour a řada dalších. Neváhejte si své místo rezervovat včas, protože umístění jednotlivých stolků bude podle data došlé přihlášky. Pro jakékoliv informace kontaktujte realizační tým.

2016-03-10 09:11:39 Více




předchozí následující
Sociální sítě