CZECH TRAVEL MARKET CZECH TRAVEL MARKET
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - CZECH TRAVEL MARKET


Cestovní kancelář AGL travel – Jeďte jinam než každý

Vystavovatel: AGL travel - AGROLEX, s.r.o.

AGL travel je česká cestovní kancelář, která je na trhu již přes 10 let. Její specialitou jsou poznávací letecké zájezdy do netradičních destinací, ale s veškerým komfortem, službami a českým průvodcem. V ceně jsou většinou zahrnuty i výlety a vstupy do památek. Nabídka CK AGL travel: 1) Pobytové letecké zájezdy: Korfu, Albánie, Madeira, Malta, Kréta, Kypr, SAE, Indie. 2) Pobyty vlastní dopravou: Rakousko, Itálie, Slovinsko, Maďarsko. 3) Lyžařské pobyty vlastní dopravou: Rakousko, Itálie. 4) Poznávací letecké zájezdy: Rusko – Petrohrad, Moskva, Sibiř, Bajkal (v létě i v zimě), Portugalsko, Itálie, Francie, Arménie, Gruzie, Uzbekistán. 5) Služby: cestovní pojištění, letenky, víza, autobusové a vlakové jízdenky po Evropě, ubytování a výlety. 6) Zájezdy na klíč – individuální a skupinové zájezdy na míru i pro odborníky v agro sektoru. Poznejte destinace, které překvapí svojí krásou a pohostinností. Jeďte jinam než každý! Kompletní nabídku zájezdů naleznete na https://www.AGLtravel.cz


CK Alvarez

Vystavovatel: Alvarez s.r.o.

Cestovní kancelář Alvarez pořádá výhradně poznávací zájezdy, především do exotických destinací. Od svého založení v roce 1992 si mezi touroperátory stejného zaměření dokázala vybudovat poměrně silné postavení. Důkazem jsou i ocenění a umístění v nejrůznějších anketách a soutěžích. Hlavní specialitou jsou zájezdy především na asijský kontinent a do Latinské Ameriky, nicméně nabízí poznávačky i po Evropě, v Africe a Austrálii a Oceánii. Služeb Alvarezu využívají především klienti, kteří upřednostňují hloubku a množství zážitků nad luxusem. Klienty na cestách doprovází zkušení průvodci, kteří jsou k dispozici po celou dobu zájezdu a pro které je jejich práce životním stylem a posláním. V CK Alvarez dbají na individuální přístup ke každému klientovi, většina zájezdů je realizována v malých skupinách od 7 do 15 osob. Pokud vás tato cestovní kancelář zaujala, můžete si najít více informací o ní a jejich zájezdech na webových stránkách: http://www.alvarez.cz


Středočeská centrála cestovního ruchu

Vystavovatel: Středočeská centrála cestovního ruchu

Střední Čechy se pyšní rozmanitou škálou historických, kulturních, přírodních i technických památek. Kraj vybízí nejen k návštěvám majestátních hradů a zámků, ale i unikátních přírodních scenérií. Rozsáhlý a rozmanitý komplex přírodních památek je ideální k pěší a cykloturistice. Také vodní díla na Vltavě jsou častým cílem rekreantů, stejně jako toky ostatních řek. Ale i v malebném kraji středních Čech lze najít více než 40 technických památek spojených s výrobou skla, těžbou uhlí a stříbra, automobilovým, leteckým, železničním a vojenským průmyslem. Nejenom historické památky, kouzelná příroda, bohatý kulturní program, ale i sportovní aktivity nebo zážitky pro malé návštěvníky dělají ze Středočeského kraje atraktivní destinaci pro strávení dovolené nebo malého výletu. Návštěvníci ocení rozmanité možnosti ubytování - od rodinných podniků a venkovských sídel, po krásu šlechtického ubytování na zámcích. Propojení se špičkovou gastronomií restaurací a pokrmy z místních surovin, dodává další chuť k prozkoumání kraje, které nabízí dokonalé zážitky.


Společnost Vega Tour s.r.o. působí na poli cestovního ruchu již 27 let

Vystavovatel: Vega Tour s.r.o.

Hlavním zaměřením je zájezdová autobusová doprava včetně vlastních produktů na poli poznávacích zájezdů a linkové letní i zimní dopravy do nejvyhlášenějších středisek. Dále pak provozujeme incomingovou cestovní kancelář i službu HOP ON – HOP OFF v Praze. Díky dlouholeté tradici a velkému množství praxí nasbíraných zkušeností poskytujeme služby vysoké kvality.


Cestovní kancelář Čedok

Vystavovatel: ČEDOK a.s.

Čedok a.s. je česká cestovní kancelář, která byla založená roku 1920. Specializujeme se na zahraniční i tuzemské zájezdy a příjezdovou, kongresovou a incentivní turistiku pro tuzemskou i zahraniční klientelu. Více informací najdete na https://www.cedok.cz/.


101 CK ZEMEK, s.r.o. – 27 let na trhu

Vystavovatel: 101 CK ZEMEK, s.r.o.

101 CK Zemek se již 27 let specializuje na chorvatský Jadran, kde nabízíme celé pobřeží včetně vybraných ostrovů od Umagu až po Dubrovník. Najdete u nás hotely všech kategorií od 2*, také kempy, resorty, privátní apartmány, luxusní ubytování v resortech s úrovní 4* - 5* i v samostatných exkluzivních vilách s bazénem, aktivní dovolenou se sportem, s domácím mazlíčkem, bezbariérová ubytování, pro vyznavače naturismu FKK resorty, zajišťujeme zájezdy „na míru“ včetně individuálních termínů, skupinové i tematické pobyty - sportovní, kulturní, zážitkové a další. Máme přímé smlouvy s dodavateli, poskytujeme delegátský servis ve většině míst pobytu. V případě zájmu Vás dopravíme autobusy z téměř celé ČR do téměř všech nabízených letovisek. Nadstandardně jsou u nás proti úpadku pojištěny i služby spočívající v ubytování se stravováním tzn. zájezdy i nezájezdy. Aktuální nabídka na www.chorvatskozababku.cz .


Hotel Royal Palace*****

Vystavovatel: Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice, a.s.

Aj vy môžete mať kráľovskú starostlivosť. Nový Hotel ROYAL PALACE***** je zariadený v štýle art deco a predstavuje jedno z najluxusnejších ubytovacích zariadení na Slovensku. V hoteli je priamo na žriedle prameň s termálnou minerálnou liečivou vodou.


Národný salón vín je najvyššia vinárska súťaž na Slovensku

Vystavovatel: Zväz vinohradníkov a vinárov

Národný salón vín prezentuje 100 top vín na Slovensku, ktoré vyberajú odborníci v slepej degustácii každý rok. V Národnom salóne vín zažijete riadené degustácie profesionálnym someliérom, voľné degustácie, workshopy či eventy zamerané na podporu slovenských vinárov a slovenských vín. Nachádza sa v historických priestoroch Múzea vinohradníctva a vinárstva v Bratislave, Radničná 1.


KOVOTOUR PLUS

Vystavovatel: KOVOTOUR PLUS s.r.o.

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. působí na trhu cestovního ruchu od roku 1994, patří tedy ke stabilním, dobře zavedeným a prověřeným cestovním kancelářím. Dle údajů AČCKA byla zařazena mezi deset největších českých cestovních kanceláří a získala mnoho. V letech 2011 - 2016 obdržela společnost KOVOTOUR PLUS s.r.o. na slavnostním vyhlášení Velké ceny cestovního ruchu významné ocenění v kategorii Nejlepší cestovní kancelář. KOVOTOUR PLUS s.r.o. je jistota, kvalita a profesionalita. ZÁJEZDY A SLUŽBY KOVOTOUR PLUS s.r.o. Destinace, kde Vám KOVOTOUR PLUS s.r.o. garantuje kvalitní služby za nejlepší ceny, jsou Černá Hora, Albánie, Chorvatsko, Bulharsko, Severní Kypr, Turecko, Kréta, Chalkidiki a Korfu a lázeňské pobyty v ČR i v zahraničí. Díky vynikajícím dlouhodobým vztahům se zahraničními partnery dokázal KOVOTOUR PLUS s.r.o. v posledních letech minimalizovat ceny zájezdů a zároveň přinést speciální akce „DOVOLENÁ AŽ PRO 3 DĚTI AŽ DO VĚKU 18 LET ZCELA ZDARMA“, dále zcela jedinečný BONUS 10.000 Kč KE KAŽDÉ SMLOUVĚ O ZÁJEZDU či výhodné slevy za nákup na FIRST MINUTE, slevy pro STÁLÉ KLIENTY, cenově zvýhodněné a velmi oblíbené DOTOVANÉ POBYTY 50+. Ve vybraných termínech a destinacích je možno využít akce JEDNOLŮŽKOVÉ POKOJE BEZ PŘÍPLATKU. S KOVOTOUR PLUS s.r.o. se můžete dopravit do nabízených destinací letecky z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic, ale také využít autokarové přepravy s možností nástupních míst po celé ČR (platí pro zájezdy do Černé Hory, Albánie a Chorvatska). V rámci rozšíření služeb nabízí KOVOTOUR PLUS s.r.o. ve většině destinací ve vybraných hotelech klubové služby, kde profesionální animátoři zajišťují zábavné, sportovní a animační programy jak pro děti, tak pro dospělé v českém jazyce. V klubech Plusíčko odpadají jazykové bariéry a i ti nejmenší klienti cestovní kanceláře si užívají bezstarostné zábavy a pohodlí. Dotované pobyty 50+ patří mezi vyhledávané produkty a cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS s.r.o. v rámci těchto pobytů zajišťuje kompletní servis pro klienta za cenově výhodných podmínek. Klienti mohou v destinacích využít speciální programy Senior Clubu ZDARMA, služeb česky hovořícího DELEGÁTA a ošetření česky hovořícího LÉKAŘE zdarma ve vybraných kapacitách. Novinkou v nabídce je rovněž DOVOLENÁ S MUZIKOU, kdy cestovní kancelář připravuje zábavné programy, koncerty a vystoupení ve spolupráci s oblíbenými umělci.


Cestovní kancelář ADVENTURA

Vystavovatel: ADVENTURA - cestovní kancelář

Cestovní kancelář ADVENTURA je jednou z předních českých cestovních kanceláří působící na trhu již od r. 1990. Disponuje jednou z nejpestřejších nabídek aktivní i poznávací dovolené na českém trhu. Nejsilnějšími kategoriemi jsou POZNÁVACÍ ZÁJEZDY, DOVOLENÁ NA KOLE, TURISTICKÉ ZÁJEZDY a AKCE NA ZAKÁZKU. Dlouhodobě se snaží zvyšovat kvalitu jejich služeb nejen v oblasti ubytování a dopravy, ale zároveň si zakládají na originalitě programů a profesionalitě průvodců. Sportovněji laděné zájezdy nabízí v široké škále náročností, od zájezdů vhodných i pro rodiny s malými dětmi až po výpravy pro zdatné cestovatele, tak si v její nabídce najde svoji dovolenou doslova každý. Vybrat si můžete z více než 400 titulů zájezdů do 134 zemí celého světa! Kontakt a podrobné informace o zájezdech, kde najdete vše potřebné: www.adventura.cz


CK Quicktour – poznávací zájezdy po Evropě a Střední Asii.

Vystavovatel: QUICKTOUR s.r.o.

Kromě pobytových zájezdů na chorvatský Rab se cestovní kancelář Quicktour specializuje na poznávací zájezdy do Švýcarska, Holandska, Velké Británie, Černé Hory a na Korsiku. Speciální místo v naší nabídce zaujímají zájezdy do Uzbekistánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a na ruskou Kamčatku. Samozřejmostí jsou zájezdy k našim sousedům – nejen za adventem do Německa a Rakouska.


Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s.

Vystavovatel: Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s.

Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. jsou certifikované lázně s dlouholetou léčebnou tradicí a erudicí profesionálního lékařského týmu. Společnost má uzavřené smlouvy s českými i německými pojišťovnami. Obdržení německého certifikátu TÜV, evropského EUROPESPA med i českého Medispa, je důkazem garance a vysoké kvality poskytované lázeňské léčby a služeb. Společnost Léčebné lázně Mariánské Lázně a. s. jako jediná navazuje na bohatou tradici lázeňské péče v Mariánských Lázních. Ve své činnosti se snaží především využívat jedinečné přírodní léčivé zdroje - minerální prameny, unikátní přírodní plyn CO2 a peloidy. Tyto přírodní zdroje využíváme v souladu s nejmodernějšími léčebnými postupy tak, aby lázeňský pobyt co nejvíce ovlivnil zdravotní stav hostů. Mariánské Lázně jsou vyhledávány především lázeňskými hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu. Léčebné pobyty nabízíme i dětem, kterým poskytujeme specializovanou péči. Pro maximální úspěch léčby doporučujeme klasické léčebné pobyty v délce 3 – 4 týdnů. Nabízíme však i týdenní nebo víkendové wellness programy a také jednotlivé volně prodejné procedury, které dokáží zregenerovat tělo i během krátkodobého pobytu.


Na dovolenou s CK EMMA

Vystavovatel: EMMA Agency, spol. s r.o.

Již 29 roků na českém trhu, dovolená s odlety z Prahy, Brna i Ostravy, poznávací zájezdy, exotika.


North West Bohemia Convention Bureau

Vystavovatel: North West Bohemia Convention Bureau

North West Bohemia Convention Bureau je váš partner pro konferenční a zážitkovou turistiku v Ústeckém kraji. Pokud hledáte vhodné místo, kde upořádat školení, firemní akci nebo workshop, pak se na nás můžete obrátit. Stejně tak dobře Vám poradíme s vhodným zážitkovým programem na jeden a více dnů v celém Ústeckém kraji nebo vytipujeme vhodné eventové místo!


Pražská informační služba – Prague City Tourism

Vystavovatel: Pražská informační služba - Prague City Tourism

Tradičními úkoly organizace jsou poskytování profesionálních informací o nabídce cestovního ruchu v Praze, zprostředkování relevantních služeb stávajícím i potenciálním návštěvníkům hlavního města, organizace vzdělávacích cyklů o historii a současnosti města pro odbornou i laickou veřejnost či zajištění provozu historického objektu Staroměstská radnice. PCT je příspěvková organizace hlavního města Prahy, která byla jako Pražská informační služba založena 1. 1. 1958 jako samostatné kulturně-informační a vzdělávací zařízení pro podporu cestovního ruchu v Praze. Od ledna 2015 organizace používá výhradně marketingovou značku Prague City Tourism. Stěžejní činností je propagace a marketing Prahy pro rozvoj domácího a zahraničního cestovního ruchu jak v rámci České republiky, tak i mezinárodně. V uplynulých dvou letech prošla PCT přerodem v marketingovou organizaci. Opustila koncept zaměřený na encyklopedickou znalost metropole a namísto toho se stala aktivním manažerem cestovního ruchu a moderní servisní organizací. Prague City Tourism je členem mezinárodní organizace ECM (European Cities Marketing), v rámci ČR působí v organizaci A.T.I.C. ČR (Asociace turistických informačních center České republiky). Aktivně kooperuje s profesními asociacemi cestovního ruchu doma i v zahraničí, s agenturou CzechTourism a Českými centry, MMR, zastupitelskými úřady MZV a zahraničními i domácími médii.


O společnosti ASIANA a portálu Letuška.cz

Vystavovatel: ASIANA, spol. s r.o.

Společnost ASIANA byla založena v roce 1993. Její portál Letuška.cz byl spuštěn v roce 2001 jako první online prodejce letenek v České republice a střední a východní Evropě. Letuška.cz se stala prvním úspěšným start-up ve svém oboru v ČR, naučila Čechy nakupovat letenky přes internet. ASIANA patří rovněž mezi nejvýznamnější poskytovatele cestovních služeb pro korporátní klienty. Divize Eurpea.Travel se věnuje oblasti MICE. Organizuje eventy, konference, teambuildingové aktivity pro tuzemské firmy, nadnárodní korporace i zahraniční subjekty. Jazykové pobyty a studium v zahraničí ASIANA nabízí prostřednictvím portálu Study.cz.


CeSYS

Vystavovatel: Darkmay s.r.o. - CESYS

Největší systém pro prodej zájezdů na internetu ve střední Evropě. Webové stránky, vyhledávač zájezdů českých a německých CK, správa obchodních případů. Cestovní agentura jednoduše, přehledně na jednom místě.


NATUR TRAVEL s.r.o.

Vystavovatel: NATUR TRAVEL s.r.o.

PLAVBY PO JADRANU klasické, naturistické, s cvičením a jógou z Omiše - na jachtách SILVA a VJEKO ; NATURISTICKÁ REKREACE - FKK pro naturisty a nudisty v FKK- a LifeStyle resortech a hotelech - v Evropě i Zámoří, na FKK-jachtách a FKK-zaoceánských výletních lodích


HOTEL BARÓNKA****

Vystavovatel: Hotel Barónka****

Hotel Barónka**** ponúka svojim hosťom kvalitné ubytovanie v Bratislave v dvoch kategóriách 3* a 4*. Celková kapacita hotela je 74 izieb a 150 lôžok. Komfortné ubytovanie je vhodné nielen pre turistické skupiny, ale aj pre biznis klientelu. Hotel má k dispozícii kongresové a školiace priestory, vlastnú reštauráciu, parkovisko a bazén so saunou. http://www.baronka.sk/


Italmare s.r.o.

Vystavovatel: ITALMARE s.r.o.

Italmare s.r.o. je najväčší cestovný tour operator, ktorý sa špecializuje na Taliansko včetne ostrovov. V našej ponuke nájdete kapacity na garanciu a allotment s výhodnými ponukami Early bookingu ako sú hoteli, rezidencie, villaggia a apartmány. V mnohých oblastiach Talianska máme k dispozícii i delegátov, alebo tel asistenčnú službu. Vieme zabezpečiť i transfery z rôznych miest Talianska. V našom stále aktualizovanom rezervačnom systéme Booking online si môžete rezervovať / objednať kapacitu bez akéhokoľvek čakania, prezrieť si volné kapacity na požadovaný termín.


BusPlan s.r.o. – autobusy na zakázku

Vystavovatel: BusPlan s.r.o.

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s více než desetiletými zkušenostmi v oblasti zakázkové výroby a prodeje malých a středních autobusů. V naší nabídce najdete luxusní zájezdové autobusy, meziměstské autobusy s komfortní výbavou, městské autobusy i luxusní VIP vozidla pro náročné klienty. To vše na podvozcích Mercedes-Benz a Iveco. Našimi klienty jsou nejen incomingové a outgoingové cestovní kanceláře a dopravci, ale také města a obce. Samozřejmostí jsou certifikace a globální homologace, rozvíjející se servisní síť či náhradní díly na vaše autobusy.


CK Travel America - specialista na USA a Kanadu

Vystavovatel: Travel America s.r.o.

Nabízíme zájezdy a služby do USA, Kanady a Mexika se zaměřením na zájezdy na míru a kvalitní průvodcovské služby. Máme 21 let zkušeností s cestováním do severní Ameriky, 15 let realizujeme zájezdy na míru. Komplexní nabídka služeb dle přání klientů - skupin i jednotlivců. Vytvoření itineráře trasy, zajištění letenek, pronájem aut, karavanů a motocyklů, rezervace ubytování, kvalitní průvodcovské služby, místní česky mluvící průvodci v hlavních turistických destinacích. Svatební obřady v Las Vegas a na Havajských ostrovech, plavby Karibikem, na Aljašku a na Havajských ostrovech, zajištění lodních trajektů na Aljašce a v západní Kanadě, lyžování v USA a Kanadě. Atraktivní pobytové zájezdy.


AnChoice - profesionální systém pro každou cestovní agenturu a cestovní kancelář

Vystavovatel: AnChoice CZ s.r.o.

Systém, který maximálně spoří čas, usnadňuje každodenní procesy a pomáhá k dosažení úspěchu v podnikání. Máte již chytrý telefon? Mějte i chytrý systém a atraktivní webové stránky. Zapomeňte na zdlouhavé vyhledávání zájezdů dle požadavků Vašich klientů. S AnChoice máte vše na jednom místě a navíc s možností ONLINE REZERVACE a ONLINE PRODEJE. Již nebudete muset telefonicky ani jinak ověřovat dostupnost zájezdu. Jednoduše vyberte, rezervujte a prodejte! Vítejte ve 21. století www.anchoice.cz


WORLDWIDE TRAVEL DESTINATION MANAGEMENT LTD.

Vystavovatel: Worldwide Travel Destination Management Ltd.

Jsme velkoobchodní prodejce specializující se na skupinové ubytování a služby pro B2B sektor cestovního ruchu. Společnost byla založena v Londýně v roce 2008 s pobočkou v Praze a nově i v Budvě. Poskytujeme služby v oblasti ubytování a širokém spektru doplňkových služeb cestovního ruchu dle finančních možností a budgetu klienta. Našimi produkty jsou ubytování, doprava, průvodcovské služby, konferenční prostory, teambuildingové aktivity. Poskytujeme služby turistickým skupinám, studentským skupinám, MICE, ale i individuálním turistům. Jsme v přímém kontaktu s hotely napříč Evropou, Amerikou a Asií. Náš multilinguální a ochotný tým Vám zajistí ty nejlepší služby.


Závěrečná zpráva 2017

Sociální sítě