CZECH TRAVEL MARKET
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - CZECH TRAVEL MARKET


CK Cekare

Vystavovatel: CEKARE, spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - H81

CK Cekare - jsme touroperátor na lyžařské zájezdy do Francie - autobusem, a vlastní dopravou do Itálie, Rakouska a nově i do Švýcarska. Pobyty jsou možné jak na týden tak i na zkrácené termíny.


Jsme cestovní kancelář, která vám pomůže vymyslet a naplánovat luxusní dovolenou v ráji.

Vystavovatel: DOVOLENÁ SNŮ s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H94

"Jste cestovní agentura? Využijte možnosti navázat spolupráci s cestovní kanceláří DOVOLENÁ SNŮ - specialistou na exotické destinace."

Charakteristika:
www.dovolenasnu.cz


AGL travel – AGROLEX, s.r.o.

Vystavovatel: AGL travel - AGROLEX, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H44

Naší specialitou jsou poznávací letecké zájezdy do netradičních destinací, ale s veškerým komfortem, bohatým programem, vstupy a českým průvodcem v ceně. Jezdíme pouze v malých skupinách! Petrohrad, Bajkal, Uzbekistán, Arménie, Gruzie a další. Nabízíme vám také pobyty s vlastní dopravou i pobytové letecké zájezdy např. na Korfu, Albánii, Kypr, Madeiru, Španělsko aj.

Charakteristika:
Připravíme pro Vás také skupinové zájezdy na míru i pro odborníky nejen v agro sektoru. Jeďte jinam než každý! https://www.agltravel.cz/


HELENA JUNGMANOVÁ-TRAVEL AGENCY ASTRA s.r.o

Vystavovatel: HELENA JUNGMANOVÁ - TRAVEL AGENCY ASTRA s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H129

SPOLEČNOST „ASTRA“ PO 29 LETECH PLODNÉ PRACE V OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU A TURISTICKÝCH SLUŽEB NA MEZINÁRODNÍM TRHU ZAJIŠŤUJE KOMPLEXNÍ SERVIS TURISTICKÝCH SLUŽEB V OBLASTI CESTOVNÍHO RUCHU V ČESKÉ REPUBLICE Lázeňské pobyty po celé České republice Ubytování v lázeňských domech, hotelech a apartmánech Prodejní oddělení hotelů KARLSBAD GRANDE MADONNA 4* a FESTIVAL 4* ve Karlových Varech Obchodní zastoupení v Moskvě: Vyřizování viz, zdravotního pojištění, jízdenek a letenek Organizace transferů, vlastní vozový park a kvalifikovaní průvodci Nejširší nabídka exkurzí Individuální přístup – VIP servis Flexibilní ceny, slevy a speciální programy Nejvýhodnější směnný kurz valut v Karlových Varech Autopůjčovna Překladatelské služby Organizace kulturních a společenských programů Administrativní služby Garance pokojů po celý rok


Allianz pojišťovna, a. s.

Vystavovatel: Allianz pojišťovna a.s. - Hala - 3, Stánek - H73

Allianz je součástí největšího světového pojišťovacího koncernu Allianz Group, který znají lidé ve více než 70 zemích světa. V rámci svého cestovního pojištění nabízí Allianz pojišťovna nejenom důvěryhodnou značku, ale také neomezený limit pojištění léčebných výloh. Při zdravotních problémech stačí odkudkoliv zavolat na Klientský servis, který je dostupný 24 hodin denně a jehož operátoři hovoří česky.

Charakteristika:
www.allianz.cz


CK Halmatour

Vystavovatel: Halmatour CK - Růžena Halmanová - Hala - 3, Stánek - H87

"Vlakem až kam je to možné"  - na dovolenou, k moři, za poznáním atd. Nemůžete cestovat letadlem a autobus není dost pohodlný? - tak cestujte vlakem

Charakteristika:
www.halmatour.cz   www.dovolenavlakem.cz


Delfín travel

Vystavovatel: Delfín travel s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H43

Jednička v zájezdech pro seniory 55+ do celého světa. Jsme jediným českým partnerem španělské vlády v programu na podporu seniorské turistiky - Europe Senior Tourism. Máme dlouholeté zkušenosti v organizaci zájezdů pro školní skupiny.


Staňte se ve Vašem regionu specialisty na dovolenou ve Slovinsku !

Vystavovatel: ATIS a.s. - Hala - 3, Stánek - H58

Odlišíte se od konkurence a získáte nové zákazníky z řad milovníků nejen termálů a blízkého Jadranu.

Rezervace ON-LINE, provize 6% + DPH.

Charakteristika:

https://www.atis.cz/destinace/


TMI s.r.o. - Airline Representative

Vystavovatel: TAL AVIATION Czech Republic s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H49

Vážení obchodní partneři, velice rádi bychom Vás pozvali k návštěvě společností TAL AVIATION CZ a TRAVEL MARKETING INTERNATIONAL na workshopu Czech Travel Market 2019 na výstavišti PVA v Letňanech. Zastavte se u našeho stánku č. 49 a my si velmi rádi s Vámi popovídáme o leteckých společnostech, které zastupujeme, o tarifech, podmínkách, ale i individuálních a skupinových rezervacích.

Charakteristika:
Těšíme se na diskuse o Air Malta, Aer Lingus, China Airlines, Ethiopian Airlines, SriLankan Airlines, Qantas, Sichuan Airlines, Cyprus Airways, IndiGO a půjčení aut AutoEurope.


DATA AUTOTRANS s.r.o. “Convenient way to your destination” Váš spolehlivý autobusový dopravce

Vystavovatel: DATA AUTOTRANS s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H46

Zajistíme dopravu moderními zájezdovými autobusy, minibusy i osobními vozy - vždy ve výborném stavu. Naši řidiči jsou jazykově vybaveni a v evropském cestopisu vyškoleni a znalí. Náš vozový park je složen ze značek MAN, Scania, Mercedes Benz a Škoda. Zajišťuje dopravu pro individuální a skupinové zájemce z Čech i ze zahraničí. Ve spolupráci s našimi partnery jsme schopni nabídnout komplexní služby, které zahrnují profesionální přepravu osob v luxusním automobilu nebo klimatizovaném autobusu a zajištění licencovaných průvodců ve všech jazycích.

Charakteristika:
Dlouhodobě spolupracujeme s cestovní kanceláří CA BEST TOUR Praha, která se zaměřuje na okružní jízdy po Praze a výlety po celé České republice. http://www.dataautotrans.cz


Kvalitně studujte cestovní ruch!

Vystavovatel: Metropolitní univerzita Praha, o.p.s., Katedra cestovního ruchu - Hala - 3, Stánek - H15

Nový obor otevřela největší soukromá univerzita v ČR – Metropolitní univerzita Praha (MUP) – a přijala první studenty do svých poslucháren. Vyučují nejlepší specialisté v oboru, všichni studenti mají možnost vycestovat na zahraniční stáže a pracovní pobyty. Při studiu na MUP můžete získat titul Bc, Ing, Dr. i Ph.D. !


Za poznáním Asie jedině s CK China Tours!

Vystavovatel: CHINA TOURS, s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H85

Zveme stálé partnery i nové zájemce o provizní prodej ke stolku CHINA TOURS č. 85. K dispozici budou katalogy Zažít Asii 2020 a nové letáky do výloh. Jsme specialisté na poznávací zájezdy do Asie s 20letou historií. Naše nabídka cest do Číny a Japonska je nejširší v ČR. Nabízíme kvalitní originální programy s odbornými průvodci v malých skupinách – klasické, gurmánské, za přírodou a lidmi, s turistikou, odpočinkové i luxusní – do téměř všech zemí Asie. Organizujeme také individuální a zakázkové cesty.

Charakteristika:
www.chinatours.cz


Ubytování, termální lázně a wellness pobyty Maďarsko

Vystavovatel: HEPEX Slovakia spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - H110

Cestovní agentura HEPEX Slovakia, s.r.o. Komárno - Ubytování, termální lázně a wellness pobyty Maďarsko Vystavovatel: PhDr. Vladimír Hronský CA HEPEX Slovakia

Charakteristika:
https://www.wellnesstips.cz/


Střední Čechy

Vystavovatel: Středočeská centrála cestovního ruchu - Hala - 3, Stánek - H101

Jsme krajskou organizací destinačního managementu pro Středočeský kraj. Budujeme turistickou nabídku, která vede k udržitelnému cestovnímu ruchu a přispívá k maximálnímu využití turistického potenciálu regionu.


Ubytování a dovolená na Slovensku

Vystavovatel: HEPEX Slovakia spol. s r.o. - Hala - 3, Stánek - H110

Cestovní agentura HEPEX Slovakia, s.r.o. Komárno – Ubytování a dovolená na Slovensku Vystavovatel: PhDr. Vladimír Hronský CA HEPEX Slovakia

Charakteristika:
https://www.travelguide.sk/cze/ubytovani/


Retro „REKREACE ROH – dovolená v Tatrách jako tenkrát“

Vystavovatel: ATIS a.s. - Hala - 3, Stánek - H58

Oslovte recesisty ve Vašem okolí a nabídněte jim originální pobyt. Rezervace ON-LINE, provize 10% až 12% + DPH

Charakteristika:
https://www.atis.cz/vysledky-vyhledavani/?CatalogueID=48


Váš touroperátor pro Itálii

Vystavovatel: Ital Tourist s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H09

Nabízíme komplexní turistický servis pro pobyty a poznávací zájezdy v Itálii, od ubytování, transferů, průvodců po nepřetržitou podporu ve formě telefonické asistence, a to jak pro individuální klientelu (s přímým vstupem do našeho rezervačního systému), tak pro skupiny.

Charakteristika:
www.italtourist.com


Cestovní kancelář DAEN – Za hranice Vaších snů

Vystavovatel: DAEN s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H48

Jsme cestovní kancelář, která působí na trhu více jak 25 let. Zajišťujeme pobyty po Česku, Slovensku, Maďarsku a Chorvatsku. Budeme se na Vás těšit.

Charakteristika:

www.daen.cz


Staňte se ve Vašem regionu specialisty na dovolenou v Polsku !

Vystavovatel: ATIS a.s. - Hala - 3, Stánek - H58

Odlišíte se od konkurence a získáte nové zákazníky.

Rezervace ON-LINE, provize 10% + DPH.

Charakteristika:

https://www.atis.cz/destinace/


Cestovní agentura Travelia, specialista na Baleárské ostrovy

Vystavovatel: TRAVELIA Cestovní agentura - Hala - 3, Stánek - H08

Naší doménou je ostrov Mallorca, kde nabízíme nejširší paletu služeb na českém trhu.

Charakteristika:
https://www.namallorce.cz


Honour and Grace Hotel

Vystavovatel: Honour and Grace Hotel - Hala - 3, Stánek - H13

Hotel Honour and Grace je prvotřídním klenotem, jenž je situován v západní části České republiky, spadající do Karlovarského kraje. Náš Hotel se nachází na unikátním místě, v samém srdci krušnohorských lesů, mezi turistickými destinacemi jako jsou Karlovy Vary, Ostrov, Jáchymov a Boží Dar.

Charakteristika:
https://www.honourandgrace.com/


Skrz.cz

Vystavovatel: Skrz.cz s.r.o. - Hala - 3, Stánek - H26

Skrz.cz je inspirační cestovní portál, který cestovním kancelářím a agenturám přivádí na web nové zákazníky, a vytváří nové rezervace pobytů a zájezdů.

Charakteristika:
Snadná spolupráce bez starostí + Noví klienti pro Vaši cestovní kancelář + Platíte pouze za získané rezervace zájezdů + Kampaň se optimalizuje automaticky + Založení a správa kampaně je zcela zdarma


Plán výstaviště

Sociální sítě