CZECH TRAVEL MARKET
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Německý workshop v rámci letošního veletrhu CZECH TRAVEL MARKET


                    

Německá turistická centrála (DZT) zastřešuje marketingové aktivity, kterými prezentuje zajímavé výletní destinace a podporuje cestovní ruch do Německa. Její hlavní sídlo se nachází ve Frankfurtu nad Mohanem, a dále je zastoupena ve více než 30 zemích po celém světě, včetně České republiky.Navštivte porcelánku v Míšni


Pouhých 90 minut autem od Prahy se nachází nejstarší porcelánka v Evropě. Návštěvu si můžete zpestřit nákupem vzácného porcelánu nebo ochutnávkou kulinářských specialit v místní kavárně a restauraci. V ukázkových dílnách manufaktury uvidíte, kolik pečlivosti a zručnosti je ke vzniku světoznámého míšeňského porcelánu zapotřebí. Otevřeno je po celý rok, navíc bude již brzy zahájena speciální výstava věnovaná Paulu Scheurichovi, jednomu z nejvýznamnějších tvůrců porcelánu na světě.

 

Foto copyright: © MEISSENFrankfurt nad Mohanem – Rozmanitý. Odlišný. Plný zeleně.


Frankfurt nad Mohanem je město v srdci Evropy, které se vyznačuje svou všestranností. Potkává se zde tradice s modernou, obchodní aktivity s kulturou a každodenní shon s ničím nerušeným odpočinkem. Mezinárodní veletrhy a finanční obchody na jedné straně a mimořádné umělecké a kulturní prostředí na straně druhé. Rozhodněte sami, zda se ponoříte do víru metropole nebo si raději odpočinete od všedních starostí.

 

Foto copyright: © #visitfrankfurt, Holger UllmannSasko – Objevte svého souseda


Turistická centrála spolkové země Sasko propaguje svůj turistický region na domácím i zahraničním trhu. Hlavní důraz je kladen na umění, kulturu, poznávání městských památek, aktivní dovolenou spojenou s pěší turistikou či jízdou na kole, a také na rodinnou dovolenou. Mezi její služby patří organizace fam tripů, včetně plánování programu cest, zajištění ubytovacích kapacit a poskytování bezplatných propagačních materiálů.

 

Foto copyright: © Schloss Moritzburg (Franco Cogoli)Drážďany a Saské Polabí - Fascinující zážitky


Region Drážďany a Saské Polabí nabízí úžasnou rozmanitost. Jen nedaleko vzdálené Drážďany jsou známým uměleckým a kulturním městem, kde se konají neustále nové výstavy a další kulturní akce. Podél Labe Vás pak přivítají další malebná města jako například Míšeň (Meissen), idylická vinařství či romantické zámky, mezi nimiž lze zmínit například s Popelkou spjatý Moritzburg.  

 

Dresden Marketing GmbH

 

Foto copyright: © ddpix.deObjevujte techniku od podmořského světa až po vesmír


Technická muzea v Sinsheimu a Špýru vystavují přes 6 tisíc exponátů z historie techniky: Od prvních ponorek po veterány automobilů, od prvních modelů letadel CONCORDE až po ruský kosmický kluzák BURAN. Kromě speciálních výstav se zde konají také setkání veteránských vozů a další akce. Nevšedním zážitkem jsou návštěvy kina Imax: Imax 3D v Sinsheimu a Imax Dome ve Špýru, které provozuje nezisková organizace Auto-Technik-Museum e.V, podle hesla „pro fanoušky od fanoušků“ (#für Fans von Fans).

 

Technik Museen Sinsheim Speyer

 

Foto copyright: © Technik Museen Sinsheim SpeyerHotely Maritim - objevte rozdíl!


Již od svého založení před 50 lety byl název hotelů Maritim zárukou prvotřídní kvality, elegantního prostředí, osobního přístupu a srdečné pohostinnosti. Hotely Maritim s 32 domy v nejkrásnějších resortech a nejzajímavějších německých městech nabízí širokou nabídku jak pro hosty na dovolené, tak na služební cestě.

 

Maritim Hotels

 

Foto copyright: © Maritim HotelsNejvětší tropický ráj Evropy leží u Berlína


Pouhých 60 kilometrů jižně od Berlína na Vás čeká tropická dovolená plná exotiky: procházka po pláži Jižního moře, expedice tropickým deštným pralesem, hodiny relaxace v saunové krajině, mnoho zajímavých atrakcí pro děti i dospělé, dobré jídlo a možnost přespat v nádherném ubytování.

 

Tropical Island Management GmbH

 

Foto copyright: © TI_ACCZhořelec – perla Horní Lužice


Turistická centrála města Zhořelec (Görlitz) je prvním kontaktním místem pro všechny tour operátory i návštěvníky. Nabízené služby: informace o ubytování a průvodcovských službách, organizované prohlídky města (i v češtině), organizace skupinových zájezdů, poskytování textového a fotografického materiálu o Zhořelci.

 

Europastadt GörlitzZgorzelec GmbH

 

Foto copyright: © Nikolai Schmidt

 Norimberk – město plné požitků


Turistická centrála města Norimberk je Vaším oficiálním partnerem pro plánování návštěvy tohoto města. Najdete zde pohnutou historii, muzea a kulinářské speciality. Naše služby zahrnují organizované prohlídky města, domácí i mezinárodní marketing a provoz dvou turistických informačních center.     

 

Congress- und Tourismus-Zentrale Nürnberg

 

Foto copyright: © Uwe_Niklas

 Legoland se těší na Vaši návštěvu!


Legoland Deutschland nabízí všem rodinám nezapomenutelné zážitky. Adrenalinové horské dráhy pro dospělé i děti, zábavné show, dechberoucí LEGO® svět a dobrodružství na každém kroku. V celkem deseti tematických světech LEGOLANDU čeká na své návštěvníky okolo 60 atrakcí.

 

LEGOLAND Deutschland Resort

 

Foto copyright: © LLDTuristický region Braniborsko


Braniborsko nabízí top dovolenkové destinace jednak v blízkosti Berlína, jako např. město Postupim (Potsdam) nebo biosférickou rezervaci Sprévský les (Spreewald), a také regiony blízko České republiky, jako např. Lužickou jezerní krajinu nebo celou řadu zámků, které jsou na seznamu UNESCO. Dále láká příznivce aktivní dovolené, zejména na své kvalitní cyklostezky v celkové délce 7.000 kilometrů. Mezi highlighty patří muzeum Barberini v Postupimi a stezka v korunách stromů Beelitz-Heilstätten nedaleko Berlína.

 

TMB Tourismus-Marketing Brandenburg GmbH

 

Foto copyright: © TMB-Fotoarchiv/AdobeStock/Karl-Heinz Spremberg

 NĚMECKÝ WORKSHOP
Plán výstaviště

Sociální sítě