CZECH TRAVEL MARKET
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Vícemístné automobily značky Ford na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET


Ford jako titulární partner společnosti ABF, a.s. bude na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET vystavovat dva vozy: osmimístné nebo devítimístné Tourneo Custom a dynamický vůz z kategorie MPV – model S-MAX, který může nabídnout 7 sedadel. Napište si o individuální cenovou nabídku ZDE. SLOVENSKÝ WORKSHOP v Praze


                      

 

Dovolujeme si VÁS pozvat na SLOVENSKÝ WORKSHOP v Praze, který se uskuteční v rámci veletrhu Czech Travel Market ve středu 30. 10. 2019 od 9:00 hod.

 

Organizátorem Slovenského workshopu je Ministerstvo dopravy a výstavby – Zahraniční zastoupení cestovního ruchu SR v ČR ve spolupráci se společností ABF a.s. Připravily jsme pro VÁS bohatou nabídku produktů cestovního ruchu ze všech končin Slovenska, se záměrem aktívnějšího pracovního propojení s českými partnery. Cílem slovensko-českých jednání je vylepšit stávající spolupráci  s českými cestovními kanceláři, zároveň navázat nové pracovní vztahy a tím zvýšit počet českých klientu přicházejících na Slovensko.  Slovenské subjekty vyhledávají tuto platformu i z důvodu představení svých novinek.

 

Příjezdový cestovní ruch z České republiky na Slovensko zaznamenává v posledním období velmi pozitivní růst.  Česká republika je pro aktivní cestovní ruch Slovenské republiky TOP primárním trhem a v zásadě každý třetí zahraniční návštěvník Slovenska je z České republiky. V roce 2018 strávilo na Slovensku dovolenou celkem 701 642 českých návštěvníků, co je o 8,7 % více než v r. 2017. Čeští turisté byli první i v počtu přenocování, tam jsme zaznamenali nárůst o 9%, jedná se o celkovou hodnotu 1 926 735 přenocovaní. Těší nás, že první půlka roku 2019 se vyvíjela stejným směrem.  V počtu návštěvnosti  jsme zaznamenali  nárůst o 12,1 %, konkrétně k nám přicestovalo a oficiálně se na Slovensku ubytovalo 323 080 českých turistů. Počet přenocovaní v první polovině roku 2019 dosáhlo hodnotu 833 655, jedná taktéž o nárůst o 12,1 %.

 

Věříme, že si najdete chvilku a budete součástí SLOVENSKÉHO WORKSHOPU v PRAZE!

 

Těšíme se na pracovní jednání s VÁMI!

 

Ministerstvo dopravy a výstavby – Zahraniční zastoupení slovenského cestovního ruchu v ČR zabezpečuje ucelenou prezentaci a propagaci Slovenska jako zajímavé destinace cestovního ruchu s cílem zvyšovat incoming z České republiky.

 

Slovensko je nádherné a snadno dostupné; nabízí na malém prostoru obrovskou rozmanitost cestovatelských, horských, vodáckých, cyklistických, lázeňských a spousty dalších zážitků. Na stránkách www.slovakia.travel získáte všechny potřebné informace o Slovensku jako turistické destinaci.

 Trnava Tourism


                          

 

Trnava, prvé privilegované kráľovské mesto na Slovensku, patrí ešte stále k neobjaveným cestovateľským pokladom. Atmosféra starobylých uličiek, unikátne sakrálne pamiatky „Malého Ríma“ a všade prítomný genius loci slávneho stredoveku dodávajú mestu špecifický charakter. Romantická scenéria mierne zvlnenej okolitej krajiny je zas posiata vinárstvami a ich zaujímavými príbehmi. „Región svetových vín“ nie je náhodným prívlastkom.  Úspechy našich vinárov na svetových súťažiach hovoria za všetko.

 

www.regiontrnava.sk

 

 THERMALPARK DUNAJSKÁ STREDA


                      

Thermalpark Dunajská Streda je  jedným z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného ostrova ponúka toto rekreačné stredisko kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

 

Na ploche 18 hektárov sa nachádza 10 interiérových a exteriérových bazénov, toboganová veža so siedmimi toboganmi, obnovený saunový svet, masážne centrum so šiestimi masážnymi priestormi, reštaurácia, bufety a pre milovníkov pohybu športové ihriská.

 

 www.thermalpark.sk

 

 Pozvánka na seminář A.T.I.C. ČR během veletrhu Czech Travel Market


3. 4. 2019 vstoupila v platnost registrace značky bílého i v zeleném poli jako ochranné známky, s níž jsou spojeny činnosti a služby informačních center.
A.T.I.C. ČR je vlastníkem ochranné známky, registrace je provedena u Úřadu průmyslového vlastnictví.

 

Více informací ZDE

 

            Datum zahájení: Čtvrtek, 31.10.2019 11:00 - 12:00 hod

            Místo konání: Hala 3, Přednáškový sál

 Chorvatský workshop v Praze


                

Tradiční Chorvatský workshop „Sell Croatia“ se letos bude konat 30. října od 13-17 hodin v rámci mezinárodního B2B veletrhu Czech Travel Market v Praze-Letňanech.

 

Hlavním cílem workshopu je zahájit nebo prohloubit již existující spolupráci mezi chorvatskými a českými a také slovenskými účastníky, především za účelem rozšíření nabídky nových hotelů a lepšího prodeje chorvatských destinací v před a po sezóně.

 

S ohledem na skutečnost, že Chorvatsko je destinací číslo jedna v České republice a na Slovensku, očekáváme velkou účast turistických subjektů z těchto zemí. Svou účast na chorvatské straně již potvrdili Uniline, Plavi Horizont, Maranta, Sani tours, Lafodia Sea Resort, Adriagate, Duga,…

 Hotel Hvar 3* & Resort Fontana 2*/4*


Adriatiq Resort Fontana 2*/ 4* se nachází na malém kopci u moře, obklopen borovicemi a oleandry v malebném městečku Jelsa na ostrově Hvar.

 

Rezort se skládá z malých pavilonů a k ubytování nabízí 333 pokojů a apartmánů orientovaných k moři. V centrální budově u moře se nachází restaurace, bar a fitness místnost. Vedle hlavní budovy je krásná malá oblázková pláž. Recepci naleznete u silnice na vrcholu kopce.

 

Hotel Hvar 3* se svými 200 pokoji vám nabízí výjimečnou příležitost k relaxaci, návštěvě jedinečných zátok a míst na ostrově. Je ideální pro pasivní i aktivní dovolenou.

 

Z Jelsy je jedinečný výhled na ostrov Brač, Biokovo a na Makarskou riviéru.

 

www.hotelhvar-adriatiq.com/hr 

www.resortfontana-adriatiq.com/hr/resort-fontana

 

 Duga d.o.o.


„Duga“ je rodinná turistická agentura, jež v cestovním ruchu působí od roku 1994. Společnost se skládá z turistické agentury a aparthotelu „Palac“, a stejnojmenné restaurace v přízemí.

 

Turistická agentura „Duga“ nabízí široký výběr ubytování v soukromí v Bašce Vodě, kdy si každý může najít něco pro sebe od luxusních vil a apartmánů přes náš aparthotel Palac, který se nachází přímo na nábřeží, až po naše levné ubytování.

 

Disponujeme více než 25 lety zkušeností a rádi vám vytvoříme perfektní dovolenou. Pokud ji chcete strávit v Bašce Vodě – my jsme ta správná adresa!

 

www.duga-baskavoda.hr/en/

 Karisma Hotels Adriatic


                  

Karisma Hotels & Resorts na Jadranu se vyznačují znovuobjeveným konceptem dokonalých romantických prázdnin. Hotové nebe pro hedonisty, s jedinečnou evropskou atmosférou, zahrnuje tři all-inclusive rezorty pro páry. Ty se nacházejí na skvostné Makarské riviéře a magické riviéře Dubrovníku.

 

www.karismaadriatic.com 

 

 

 LAFODIA Sea Resort


Lafodia Sea Resort se nachází na malebném nábřeží ostrova Lopud, pravého skvostu souostroví Elaphiti, které leží severozápadně od Starého města Dubrovníku, které je na seznamu světového dědictví UNESCO. Je vytesaný do útesu, obklopený křišťálově čistým Jaderským mořem a svěží středomořskou vegetací, a je jedním z nejunikátnějších čtyřhvězdičkových hotelů v Chorvatsku. Nádherné přírodní prostředí je dokonalou volbou pro lidi, kteří hledají svět bez hranic, kde se můžete uvolnit a zapomenout na každodenní život. Klidné prostředí a relaxační atmosféra tohoto ostrova bez aut jsou doprovázeny naší bezchybnou službou.

 

www.lafodiahotel.com 

 

 Maranta d.o.o.


Cestovní kancelář MARANTA, jež byla založena a funguje od roku 1993, se nachází se ve Splitu a je jednou z nejdůvěryhodnějších agentur v Chorvatsku.

Malá skupina odborníků, včetně spolupracovníků s více než 20tiletými zkušenostmi v oblasti cestovního ruchu, shromáždila své znalosti a dovednosti za účelem zřízení agentury.

Dnes jsme rodinná agentura s týmem složeným ze skutečných znalců cestování s dlouholetými zkušenostmi z cestovního ruchu a z druhé generace s moderním přístupem.

V průběhu let jsme si vybudovali silné obchodní vztahy s poskytovateli služeb, kteří našim hostům zaručují vysokou kvalitu služeb. Našimi partnery jsou spolehlivé hotely, přepravní agentury, restaurace a zkušení místní průvodci a máme poměrně dlouhý seznam spokojených hostů.

 

www.maranta.hr

 MARICOM d.o.o.


Maricom Tourist Service je společnost zabývající se destinačním managementem, která sídlí na Pagu. Byla založena v roce 1994. Zavedla systém jakosti podle norem ISO 9001: 2015 a pracuje na principech společensky odpovědného řízení. Oblasti její činnosti zahrnují soukromé a hotelové ubytování, balíčky, transfery a exkurze. Jako přidanou hodnotu bychom rádi vyzdvihli náš vlastní butikový hotel Intermezzo se čtyřmi hvězdičkami, který se nachází v blízkosti centra starého města v Pagu (https://www.hotel-intermezzo-pag.com).

 

www.pag-tourist-service.hr

 T.A.ŠILOTURIST


Incomingová agentura pro ostrov Krk.

 

www.siloturist.hr

 SANI TOURS


Cestovní kancelář Sani Tours se nachází v chorvatském pobřežním městě Biograd na Moru. Specializujeme se na nabídku soukromého ubytování (apartmány, pokoje, penziony). Jsme spolehlivým partnerem s více než 10letými zkušenostmi. Působíme mezinárodně, avšak tu nejlepší dovolenou vám zařídíme v Biogradu, Svetom Filipu i Jakovu a v Selce! Vyberte si z našich cenově dostupných a pestrých nabídek. Můžeme vás ujistit, že spolupracujeme výhradně s renomovanými partnery. Spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou.

 

www.sani-tours.comSplitska Kuća Zdravlja d.o.o./Dioklecijan Hotel & Residence


                            

Hotel Dioklecijan & Residence je luxusní hotel se střešním bazénem a nádherným panoramatickým výhledem na město, moře a ostrovy. Nachází se pouhých 15 minut chůze od starého města ve Splitu a Diokleciánova paláce, který je na seznamu světového dědictví UNESCO, a atraktivních písečných pláží, kde se můžete opalovat a užívat si křišťálově čistého moře. Hotel Dioklecijan & Rezidence je poutavou směsí klasické elegance a moderního pohodlí.


Hotel & Residence nabízí 52 pohodlných a prostorných pokojů s kvetoucími balkony. Pocit pohodlí spolu se širokou nabídkou procedur pro vaše zdraví a krásu určitě vytvoří nezapomenutelné vzpomínky.

 

https://www.hotel-dioklecijan.com/

 

 

 Německý workshop v rámci letošního veletrhu CZECH TRAVEL MARKET


                    

Německá turistická centrála (DZT) zastřešuje marketingové aktivity, kterými prezentuje zajímavé výletní destinace a podporuje cestovní ruch do Německa. Její hlavní sídlo se nachází ve Frankfurtu nad Mohanem, a dále je zastoupena ve více než 30 zemích po celém světě, včetně České republiky.JADRAN D.D.


                             

    

Hotelový podnik Jadran se zabývá zajišťováním hotelových a turistických služeb v celkem 9 hotelech a turistických rezortech, které disponují více než 1 250 pokoji, tedy 2 500 lůžky v ubytovacích objektech, a též kempem a kempovištěm s kapacitou 1 700 míst.

Podnik spravuje 9 hotelů (Kaštel, Esplanade, Omorika, Katarina, International, Zagreb, Ad Turres, Alem i Slaven), pavilony a bungalovy (Kačjak), kemp Selce a kempoviště Kačjak a Baška Voda.

Všechny objekty se nacházejí na vynikajících místech bezprostředně u moře a pláží, kterými se Crikvenice pyšní na mezinárodním turistickém trhu. Jadran d.d. dnes představuje základnu pro rozvoj cestovního ruchu a hoteliérství v Crikvenici díky své jedinečné tradici, zkušenostem a milému personálu. Proto nabízí vše potřebné k ideální dovolené.

 

https://www.jadran-crikvenica.hr/

 

 RUŽMARIN D.O.O.


Cestovní kancelář Ružmarin má dlouholeté zkušenosti s prodejem hotelového ubytování a ubytování v soukromí či penzionech na Omišské riviéře i mimo ni.


Kromě ubytování v nabídce máme bohatý výběr výletů, organizujeme transfery, programy šité na míru a různé tematické zájezdy vztahující se k regionu Střední Dalmácie.

 

www.ruzmarin.hr 

 

 Terme Tuhelj


Terme Tuhelj, největší vodní a wellness středisko v Chorvatsku, se nachází u zdroje termální vody a léčivého bahna pouhých 35 km od Záhřebu. Hotel Well **** Terme Tuhelj je obklopen wellness zahradami, zelení a moderní architekturou a má 264 pokojů. Kromě pohodlí pokojů si hosté mohou vychutnat wellness nabídku, různé kosmetické procedury, bohatou zábavu pro děti i dospělé a vynikající kuchyni v hotelové restauraci a restauraci à la carte Castle Mihanović.

 

www.terme-tuhelj.hr 

 

 

 TURISTICKÉ SDRUŽENÍ MEĐIMURSKÉ ŽUPY


Tento rok si připomínáme 20 let od založení Turistického sdružení župy Međimurje (TZMŽ). Během posledních 10 let toto sdružení úspěšně realizovalo několik projektů EU Border Pass.


Hlavní oblasti činnosti jsou propagace dané turistické destinace v tuzemsku i zahraničí a obohacení celkové turistické nabídky regionu.

 

www.visitmedimurje.com

 TURISTICKÉ SDRUŽENÍ MĚSTA ZÁHŘEB


Turistické sdružení v Záhřebu má na starost propagaci Záhřebu jako turistické destinace po celém světě. Práce záhřebského turistického sdružené je zaměřena na vydávání propagačních brožur, poskytování turistických informací návštěvníkům Záhřebu, účast na veletrzích, reklamu v domácím i zahraničním tisku.  Kancelář podporuje mnoho akcí ve městě (Záhřebský festival světel, Advent v Záhřebu – vánoční trh v Záhřebu, Festival animovaných filmů, Záhřebské hudební bienále, Mezinárodní folklórní festival, Floraart – mezinárodní výstavu zahrad a květin, Záhřebský stroj času atd.).

 

www.infozagreb.hr 

 

 Uniline d.o.o.


                              

Od svého založení v roce 1996 dosáhla cestovní kancelář Uniline postavení vedoucí společnosti v oblasti managementu destinací v Chorvatsku a v jihovýchodní Evropě. Díky výsledkům dosaženým v průběhu let a rozsáhlé síti obchodních partnerů má Uniline dnes významný podíl na trhu v tomto regionu a učinila významný krok směrem na rozvíjející se trhy po celém světě. Velký úspěch Uniline je založen na provozování příjezdové i odjezdové turistiky, kdy nabízí ubytování, exkurze, pronájem aut, transfery, individuální i skupinové cesty, organizaci sportovních akcí, kongresů, zdravotní turistiku, hotelový management, programy šité na míru a mnoho dalších turistických služeb.

 

www.uniline.hr/croatia/ 

 

 Valamar Riviera d.d.


                            

         

Valamarská riviéra d.d. je největší turistickou společností v Chorvatsku, která spravuje celkem 34 hotelů a letovisek a 15 kempů ve vybraných dovolenkových destinacích na pobřeží Jaderského moře.

 

www.valamar.com

 VIR TURIZAM d.o.o.


Prohlídky ostrova Vir a organizace turistických aktivit, zprostředkování ubytování v soukromí, nabídka agenturních služeb soukromých pronajímatelů, jako jsou propagace a agenturní prodej turistických kapacit.

 

www.virturizam.hr 

 

 Travelana-putnička agencija d.o.o.


 

Travelana d.o.o. cestovní kancelář byla založena v Rijece v roce 1994. Působí jako incomingová cestovní kancelář a je členem Asociace chorvatských cestovních kanceláří. Máme prověřené zkušenosti s organizováním cest a prodejem a realizací turistických zájezdů. Naše nabídka vychází z dlouholetých zkušeností na všech evropských trzích. Nabízíme distinktivní produkt a kvalitní služby pro všechny typy ubytovacích a doprovodných zařízení na celém pobřeží Jaderského moře a v kontinentálním Chorvatsku.

 

Naše aktivity zahrnují organizaci všech typů cest pro skupiny a také zájezdy, které zahrnují ubytování, transfery, průvodce a exkurze.

 

Ubytování podél celého pobřeží Jaderského moře a téměř ve všech větších osadách v kontinentálním Chorvatsku je možné v:

 

- hotelu

- turistickém komplexu

- soukromém ubytování

- kempech

 

Neváhejte a kontaktujte nás a vyberte spolehlivého a dlouhodobého partnera v Chorvatsku.

 

Právě instalujeme novou platformu B2B, kde si můžete rezervovat všechny naše kapacity.

 

Kontaktujte nás, protože je ČAS NA CHORVATSKO!!!

www.travelana.hr 

 Hotel Metropol****


 

 Dream in Dalmatia


 

                       

 

Cestovní kancelář se znalostmi, nadšením a zkušenostmi zaměstnanců, díky nimž vytváří perfektní dovolenou podle potřeb a přání. Agentura rychle roste od roku 2016, kdy pro klienty vznikla. Sídlíme v Brela, ale nabízíme luxusní ubytování v jižní části Dalmácie, včetně míst jako je Split, Brela, Baška Voda, Makarska atd. Kromě apartmánů a pokojů nabízíme také rekreační domy a vily s bazény.

 

Ubytování není jedinou službou, kterou poskytujeme našim klientům. Zajišťujeme celou škálu služeb pro dovolenou v Brela nebo na Makarské riviéře. Ať už jde o transfer z letiště Brela na letiště Split a zpět nebo výlety z Brela do nejznámějších destinací, jako jsou Split, Dubrovnik, Brač, Hvar, Vis. Naším přáním je, abychom vysokou úrovní našich služeb získávali důvěru hostů a splňovali všechny jejich požadavky a očekávání. S láskou a vůlí reagujeme na každý požadavek, abychom z dovolené udělali hostům úžasný zážitek a aby si odnesli nezapomenutelné vzpomínky – na dovolenou tak krásnou jako sen. Sen v Dalmácii.

 

www.dreamindalmatia.com

 Bluesun hotel Kaj****


Bluesun hotel Kaj **** (Marija Bistrica, cca 35 km od Záhřebu), kromě ubytování (65 pokojů), konferenčních místností a wellness & spa center nabízí prvotřídní kuchyni založenou na imaginativní interpretaci tradiční kuchyně.

 

Bluesun hotel Nestos **** se nachází na pláži v Omiši a nabízí venkovní bazén, bar, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-fi. K dispozici je také bezplatné parkování a kyvadlová doprava na letiště za příplatek.

 

Holiday Village Sagitta – All Inclusive se nachází v letovisku Lokva Rogoznica nedaleko Omiše, v blízkosti centra a oblázkové pláže obklopené borovicemi. Objekt nabízí světlé dvoulůžkové pokoje, apartmá a bungalovy. V rámci All Inclusive jsou zahrnuta 3 jídla formou bufetu a odpolední občerstvení. Zařízení nabízí také zábavu pro děti a dospělé během letní sezóny.

 

www.hotelkaj.hr

 BALTIK D.O.O.


                                   

Baltik d.o.o. je společnost s více než 25 lety zkušeností v oblasti cestovního ruchu. Zabýváme se všemi druhy turistických aranžmá v Chorvatsku i v celé Evropě, západní Africe a Jižní Americe. Provozujeme a sami spravujeme dva hotely v Chorvatsku a uzavíráme smlouvy s více než 50 hotely v Chorvatsku a Evropě.

 

Vlastníme dosti rozsáhlý vozový park (turistické autobusy vysokého standardu).

 

www.baltik.hr 

 ADRIAGATE d.o.o.


                                  

 

 

Incomingová cestovní kancelář specializovaná na zprostředkování prodeje ubytovacích kapacit v chorvatské Istrii, Kvarneru, Dalmácii, vnitrozemí Chorvatska, i v Černé Hoře. Úspěšně funguje od roku 2001. Sídlí ve Splitu, kde má základnu její centrální rezervační systém, který nabízí více než 10 000 apartmánů a domů. Přestože je jejím hlavním prodejním kanálem internet, Adriagate.com má též kanceláře ve Vodicích, Rogoznici, Omiši, Primoštenu, v Tučepi a ve Vrbosce.

 

www.adriagate.com

 

 Plán výstaviště

Sociální sítě