CZECH TRAVEL MARKET CZECH TRAVEL MARKET
Organizátor


ABF, a.s.

CZECH TRAVEL MARKETZáštita CzechTourism

Veletrhu CZECH TRAVEL MARKET pro rok 2017 udělila opět záštitu agentura CzechTourism. Agentura CzechTourism je státní příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu jak v zahraničí, tak i v České republice. Více informací naleznete zde: www.czechtourism.cz

16.08.2017 15:55:16 Více


Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy je nestátní, nezisková organizace, která byla založena  v roce 2007 Zlínským krajem a jejím posláním je napomoci ekonomickému rozvoji kraje a zaměstnanosti, zvýšit návštěvnost kraje a v jeho turistických oblastech, vytvářet síť partnerství v sektoru cestovního ruchu. Centrála cestovního ruchu Východní Moravy koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava, který geograficky pokrývá území Zlínského kraje, a zaměřuje se na maximální využití turistického potenciálu území.

08.08.2017 13:27:43 Více


CK RS tour mezi vystavovateli CZECH TRAVEL MARKET

CK RS tour je česká cestovní kancelář s dlouholetou zkušeností na trhu. Zabývá se leteckými zájezdy do Bulharska a Řecka. Svým zákazníkům nabízí možnost online rezervací nebo přes call centrum s vyškolenými pracovníky, kteří mají osobní zkušenosti s ubytovacími kapacitami a znalostí tamního prostředí.  Nabízí nadstandartní provizní podmínky a osobní přístup v poradenství o zájezdech a zvýhodněné ceny pro zaměstnance spolupracujících agentur a kanceláří na infocesty.

04.08.2017 11:17:31 Více


Na veletrhu se představí CK EVA ŠULCOVÁ

Specialista na severoitalské letovisko Caorle – pobytové zájezdy na libovolný počet nocí autobusem, vlastní hotely a apartmány, tranzitní ubytování, delegát nonstop v hotelu, víkendové koupaní, prodloužené víkendy autobusem, výlety do Benátek (denní a noční), Verona a opera v Aréně, Portogruaro a vinný sklípek, Lago di Garda, Terst a Miramare, zábavní parky a aquaparky. Více na adrese www.ckevasulcova.cz

03.08.2017 10:19:30 Více


CK QUICKTOUR

Touroperátor na pobyty v Chorvatsku a Itálii, poznávací zájezdy po Evropě, speciální zájezdy s květinovou a zahradní tématikou (Holandsko, Anglie, ostrov Madeira atd), turistika ve Švýcarsku a Rakousku, pobytové zájezdy s výlety v ceně: Korsika, Černá Hora atd, zájezdy do Kazachstánu, Kyrkyzstánu a Uzbekistánu, turistické Norsko, Rusko - bílé noci v Petrohradě, Rumunsko – za krajany do českého Banát, letecké eurovíkendy (Anglie, Barcelona),  Adventní zájezdy, Relax a lázeňské pobyty ve Slovinsku a Maďarsku atd. Více informací o CK QUICKTOUR naleznete na www.quicktour.cz

 

01.08.2017 13:57:07 Více


CHINA TOURS na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET

Mezi vystavovatele Czech Travel Market 2017 se zařadila i cestovní kancelář CHINA TOURS, která se specializuje na kvalitní poznávací zájezdy do Asie – od Íránu přes Čínu, Tibet, Japonsko až po Filipíny či Indonésii. CHINA TOURS miluje Asii pro její kulturní i přírodní pestrost a chtějí ji cestovatelům představit v celé její kráse a rozmanitosti. Pro naplnění hesla „Zažít Asii“ si CK stanovila důležité zásady: Tvořit originální neotřelé programy, které respektují místní kultury a obyvatele. Zájezdy za poznáním pravé vůně Asie realizují v malých skupinách již od 6 osob a vždy s českými patřičně jazykově a odborně vybavenými průvodci. Pro náročnou či firemní klientelu připravují i zakázkové akce na přání v libovolné úrovni služeb, ale vždy v duchu motta „Zažít Asii“.

31.07.2017 13:23:12 Více


Mezi vystavovatele se zařadila CK Vítkovice Tours - Česká jednička na Jadranu

Cestovní kancelář se specializuje na prodej zájezdů na Jadran a k Černému moři. V nabídce mají 350 oblíbených a ověřených míst od Istrie, přes Kvarner a Dalmácii až po Černou Horu a Bulharsko. Nabídky zájezdů připravují klientům na míru.

31.07.2017 09:57:59 Více


Záštita Asociace krajů ČR

Asociace krajů ČR udělila záštitu veletrhu CZECH TRAVEL MARKET pro rok 2017. Asociace je otevřeným zájmovým sdružením právnických osob, jehož hlavním cílem je hájit a prosazovat společné zájmy a práva krajů. Členy jsou všechny regiony České republiky, včetně hlavního města Prahy. Více informací naleznete na www.asociacekraju.cz

27.07.2017 15:14:10 Více


UNIQA pojišťovna se zařadila mezi vystavovatele CZECH TRAVEL MARKET

UNIQA pojišťovna nabízí komplexní pojišťovací služby. UNIQA pojišťovna má dlouhodobé zkušenosti s cestovním pojištěním a nabízí široké krytí pojistných rizik za rozumnou cenu. Pojistné řešení od UNIQA vždy obsahuje asistenční služby 24/7, pojištění bez zbytečných spoluúčastí a možnost sestavit si rozsah krytí na míru pro klienty CK/CA.

Pro více informací navštivte www.uniqa.cz

26.07.2017 10:38:19 Více


Velvyslanectví Argentinské republiky

Velvyslanectví Argentinské republiky se zúčastní letošního Czech Travel Marketu. Vystavovatel návštěvníkům veletrhu rád poskytne aktuální informace o Argentině jako turistické destinaci nebo o argentinské vlajkové letecké společnosti Aerolíneas Argentinas.

24.07.2017 14:27:51 Více
předchozí následující